Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ prefab a frame house light steel ] mecz 1080 produkty.
Mały domek mobilny z lekkiej stali, studio ogrodowe, prefabrykowane, rozmiar 20m²
| Rozmiar: | 20 m2 |
|---|---|
| kluczowy: | Drewniany zestaw domowy |
| Stosowanie: | wakacje/kurort/biuro |
Modułowy dom Prefab Tiny Domy na kółkach Trailer House Orlando gotowy do wysłania na Airbnb
| Ściana zewnętrzna: | Płyta warstwowa metalowo-PU o grubości 16mm |
|---|---|
| Główna struktura: | G550GD AZ150 stal lekka 0,75mm |
| sypialnia: | 1 łóżko |
Profesjonalny projekt prefabrykowany bungalow domy paneli małe nowoczesne stalowe zestawy domowe
| Lekka stalowa rama: | S550 AZ150 0,75 MM STAL |
|---|---|
| ŚCIANA ZEWN: | 10 MM CFC ARKUSZ + 8 MM CFC WEWNĄTRZ |
| IZOLACJA ŚCIAN I DACHÓW: | Szklana wełna |
Wysokiej izolacji akustycznej prefabrykowany bungalow o lekkim rozmiarze
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC/płyty WPC/cement włóknisty |
|---|---|
| Izolacja: | Szklany panel sendwichowy |
| Materiał sufitu: | MGOboard/ Płyta gipsowo-kartonowa+inne |
Dostosowane prefabrykowane domy bungalowów Lekki materiał stalowy do życia
| Materiał: | Lekka stal |
|---|---|
| Materiał ściany: | Panel ALC/okładzina z cementu włóknistego + płyta MGO/płyta gipsowo-kartonowa |
| Materiał sufitu: | Płyta MGO/płyta gipsowo-kartonowa |
US/AS Prefab Light Gauge Steel Frame Modular House Kits dla sypialni i fabryki
| Struktura: | dom z lekkiej stalowej ramy |
|---|---|
| Kolor ścian zewnętrznych: | Opcje |
| Okna: | Drzwi aluminiowe z podwójnymi szybami |
Budowa stalowa Dom drewniany Dom prefabrykowany Dom willowy Dom drewniany Bungalow
| Materiał okładziny: | Arkusze w kolorze stali / panele warstwowe |
|---|---|
| Struktura: | lekka stalowa rama |
| Kolor ścian zewnętrznych: | Opcje |
Stalowe zestawy budowlane USA Standardowe i Prefabrykowane Rezydencje - Luksusowe Spersonalizowane Rozwiązania Willowe
| Typ fundamentu: | Płyta betonowa lub fundament mola |
|---|---|
| Drzwi: | Wstępnie zamontowane drzwi stalowe lub drewniane |
| Okładziny ścian zewnętrznych: | Płyta ALC 50mm |
Zestawy domów prefabrykowanych odpornych na trzęsienia ziemi, tanie domy modułowe / mały domek
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Włókiennicze: | 0,5 mm colorbond (można wybrać inny kolor) |
| Sufit: | Płyta MGO 12mm |
Energooszczędne prefabrykowane domy modułowe, modułowe plany domów z izolacją cieplną
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm / płyta WPC / włókno-cement |
|---|---|
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej / EPS / XPS / PU; |
| Materiał ramy: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynkową AZ150 |

