Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ prefab a frame house light steel ] mecz 1080 produkty.
Lekka stalowa rama Australijska babcia Mieszkania malowane drewniane drzwi izolacja z wełny szklanej
| Podłoga: | podłogi inżynierskie |
|---|---|
| Materiał ramy: | 0,75 m/0m.95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
Tanie prefabrykowane przenośne schronienie awaryjne Modułowy szybki montaż Składany dom, dom mobilny
| Materiał ramy: | Rama stalowa |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel kanapkowy eps |
| Materiał izolacyjny: | Panel kanapkowy eps |
Wspaniałe dekoracje domów w stylu wakacyjnym, prefabrykowane domy zintegrowane
| Ramka mterialna: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
| Materiał sufitowy: | Płyta MGOBOARD/ GYPSUM+inne |
Mountaineer Tiny Home with Rooftop Deck najlepsze małe domy airbnb w lekkim stalowym systemie ramowym
| Struktura: | Lekki system ram stalowych |
|---|---|
| Posadzka: | PODŁOGI HDF |
| Podszewka wewnętrzna: | Prefabrykowana płyta okładzinowa 8 mm |
Australia Standard Design Prefab Garden Studio do pracy i wakacji
| Size: | W4.2×L7.3 |
|---|---|
| Color: | wooden |
| Material: | Frame mterial |
Zmienić swoje doświadczenie podróży z Cider Box Prefabrykowany Mały Dom na Kołach na sprzedaż
| Materiał ramy: | Lekka stal |
|---|---|
| Okładzina ścian zewnętrznych: | Płyta warstwowa metalowo-PU o grubości 16mm |
| Łazienka: | Prysznic, toaleta |
Dostosowalne Tanie Małe Domy Na Kołach Z Lekkim Ramą Stalową Modularny Dom Australia Standard
| Główna struktura: | Podłogi winylowe |
|---|---|
| Dachówka: | Arkusz colorbond o grubości 0,5 mm |
| Sypialnia: | 3 |
Modułowy dom prefabrykowany Małe domy na kółkach do wynajęcia Łatwogazowa konstrukcja stalowa
| Główna struktura: | Podłogi winylowe |
|---|---|
| Dachówka: | Arkusz colorbond o grubości 0,5 mm |
| Sypialnia: | 3 |
US / AS Modularny Prefabrykowany Prefabrykowany Mały Dom Na Kołach Z Łazienką
| Marka: | DEEPBLUE INTELIGENTNY DOM |
|---|---|
| Nazwa: | Queensland |
| Wielkość: | 2,35 * 8 m |
Energooszczędne prefabrykowane Australia Granny Mieszkania / Dom na wakacje
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm / płyta WPC / włókno-cement |
|---|---|
| Materiał ramy: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynkową AZ150 |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej / EPS / XPS / PU; |

