Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ prefab a frame house light steel ] mecz 1080 produkty.
Wyposażony w urządzenia do transportu
| Używane do:: | Hotel/dom ogrodowy |
|---|---|
| okładziny ścian zewnętrznych: | metalowy panel warstwowy PU |
| okładzina ścian wewnętrznych: | Zintegrowany panel ścienny |
Australia Standardowy Prefabrykowany Mobilny Mały Dom Na Kołach Kabina Przyczepy Do Ogrodu Airbinb
| Używane do:: | Hotel/dom ogrodowy |
|---|---|
| okładziny ścian zewnętrznych: | metalowy panel warstwowy PU |
| okładzina ścian wewnętrznych: | Zintegrowany panel ścienny |
Stylowy design Innowacyjny 2 sypialnie Mały dom na kółkach Mobilne Vtiny kabiny
| Używane do:: | Hotel/dom ogrodowy |
|---|---|
| okładziny ścian zewnętrznych: | metalowy panel warstwowy PU |
| okładzina ścian wewnętrznych: | Zintegrowany panel ścienny |
Trwałe drewniane bungalowy na plaży: lekka konstrukcja ze stali dla nowoczesnego życia wakacyjnego
| Materiał ramy: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
|---|---|
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
Zestaw domów modularnych z lekkiej stali w stylu europejskim Willa prefabrykowana
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75mm/0,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Izolacja sejsmiczna Małe modułowe zestawy domowe Prefabrykowane zestawy domów
| Kolor: | Wykonane celnie |
|---|---|
| Materiał sufitu: | Płyta MGO/płyta gipsowo-kartonowa 12 mm |
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
Prefabrykowany mały dom z elektryczną izolacją z wełny szklanej i okładziną PU 110/220 V / 240 V
| Rozmiar: | 2,35*7,8 m |
|---|---|
| Podłoga w strefie suchej: | Podłoga MDF o grubości 9 mm |
| Ogrzewanie: | Elektryczny |
Modułowy prefabrykowany domek na kółkach
| Panel ściany wewnętrznej: | Drewno WPC |
|---|---|
| Podłoga w strefie suchej: | Podłoga MDF o grubości 9 mm |
| Drzwi zewnętrzne: | ) Podwójne szyby Alum. Drzwi |
1 sypialnia 1 łazienka 1 kuchnia 1 mieszkanie Dom prefabrykowany kontener zbudowany na przyczepie z stojącą metalową pokrywą szwową
| Wielkość: | 2,35 * 8 m |
|---|---|
| włączać: | 1 sypialnia 1Baht 1Kitchen 1 Living |
| Nazwa: | Queensland |
Odporne na wilgoć domki plażowe, ognioodporne bungalowy z drewnianymi domami
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
|---|---|
| Materiał sufitowy: | Płyta MGOBOARD/ GYPSUM+inne |
| Podłoga: | Laminat/drewniany/płytki |

