Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ prefab a frame house light steel ] mecz 1080 produkty.
Nowy projekt Odporny na wilgoć drewniany domek Bungalow / Saa Home Beach Bungalows Prysznic Kuchnia
| Materiał ramy: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Świetlny ramy stalowe Prefabrykowane budynki mieszkaniowe szybkie budowy domy do wynajęcia
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm panel ALC/cement włóknisty |
|---|---|
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
| Izolacja: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |
Domki z lekkiej stali szkieletowej odporne na huragany | Szybkie zestawy domów składanych
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 m/0 m, 95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Okładzina Colorbond/panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |
Efektywne domy modułowe po katastrofie System panelizowany, zestawy domowe modułowe ze stali lekkiej
| Materiał ramy: | 0,75 m/0m.95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Nowoczesne domy modułowe z lekkiej stali Łatwe i szybkie montaż Dom Babcia mieszkanie
| Materiał ramy: | 0,75 m/0m.95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
| podłoga: | Laminat/drewniany/płytki |
USA / AS Modularny dom prefabrykowany na kółkach w Zhejiang Kupcy 2,35 * 8m
| Marka: | DEEPBLUE INTELIGENTNY DOM |
|---|---|
| Nazwa: | Queensland |
| Wielkość: | 2,35 * 8 m |
USA / AS Modularne domy prefabrykowane na kółkach
| Marka: | DEEPBLUE INTELIGENTNY DOM |
|---|---|
| Nazwa: | Queensland |
| Wielkość: | 2,35 * 8 m |
Modułowe prefabrykowane domki na kółkach na weekendy
| Marka: | DEEPBLUE INTELIGENTNY DOM |
|---|---|
| Nazwa: | Queensland |
| Wielkość: | 2,35 * 8 m |
Los Angeles Emergency Trailer Dom na kółkach Luksusowy dom ruchomy
| Marka: | DEEPBLUE INTELIGENTNY DOM |
|---|---|
| Nazwa: | Queensland 2429t |
| Wielkość: | 2,35 * 8 m |
AS / US Dom prefabrykowany Kontener Nowoczesny projekt Mały dom zbudowany na przyczepie
| Wielkość: | 2,35 * 8 m |
|---|---|
| włączać: | 1 sypialnia 1Baht 1Kitchen 1 Living |
| Nazwa: | Queensland |

