Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ prefab a frame house light steel ] mecz 1080 produkty.
Fabryka bezpośrednia DeepBlue Light Gauge Stalowa rama Babcia Płaszczyzna Bungalow Niestandardowe domy Domy zestawy
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Płyta ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Szybki montaż Niedrogie domy z lekkiej stalowej ramy AS Granny Apartament z 2 łazienkami do życia
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0.75m/0m.95mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
EPS Australia Amerykański standard Prefabrykowany mały dom na kole
| Product name: | Tiny House |
|---|---|
| Application: | House, Hotel |
| Structure: | Light Gauge Steel Structure |
Małe domki na kółkach poniżej 50 tysięcy dolarów Luksusowe modułowe domki z lekką stalową ramą
| Cechy:: | Mały domek na kółkach |
|---|---|
| Nadaje się do:: | Podróże rodzinne lub dla par |
| Ludzie:: | Nie wymaga instalacji |
Australijski standardowy, lekki, stalowy szkielet, prefabrykowany dom, modułowy dom, mieszkanie dla dziadków, ADU
| Materiał ramy: | 0,75 m/0m.95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Wysokiej izolacji Eco Log Cabin Modular Homes, Green Prefab Modular Log Homes ADU
| Materiał ramy: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
|---|---|
| Materiał sufitowy: | Płyta MGOBOARD/ GYPSUM+inne |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Modułowy dom Prefab Tiny Domy na kółkach Trailer House Orlando gotowy do wysłania na Airbnb
| Ściana zewnętrzna: | Płyta warstwowa metalowo-PU o grubości 16mm |
|---|---|
| Główna struktura: | G550GD AZ150 stal lekka 0,75mm |
| sypialnia: | 1 łóżko |
Rewolucjonizuj doświadczenie podróży z Cider Box Prefabrykowany Mały Dom na Kołach Na sprzedaż
| Materiał ramy: | Lekka stal |
|---|---|
| Okładzina ścian zewnętrznych: | Płyta warstwowa metalowo-PU o grubości 16mm |
| Łazienka: | Prysznic, toaleta |
Małe prefabrykowane mini domy przenośne mobilne domy przyczepy domy na kółkach
| Używane do:: | Hotel/dom ogrodowy |
|---|---|
| okładziny ścian zewnętrznych: | metalowy panel warstwowy PU |
| okładzina ścian wewnętrznych: | Zintegrowany panel ścienny |
Mini przyczepy podróżne Domy Małe domy na kółkach z sypialnią i łazienką
| Używane do:: | Hotel/dom ogrodowy |
|---|---|
| okładziny ścian zewnętrznych: | metalowy panel warstwowy PU |
| okładzina ścian wewnętrznych: | Zintegrowany panel ścienny |

