Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ prefab a frame house light steel ] mecz 1080 produkty.
Nowoczesne zestawy domów prefabrykowanych
| Ramka mterialna: | Rama stalowa 0,95 mm z powłoką cynku AZ150 |
|---|---|
| Zadaszenie: | Asphalt gont |
| Sufit: | Płyta MGO 12mm |
Konstrukcja stalowa, drewniane domy dekoracyjne, prefabrykowane domy bungalow, zestawy
| Ramka mterialna: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
| Materiał sufitowy: | Płyta MGOBOARD/ GYPSUM+inne |
Domy prefabrykowane ekonomiczne, domy prefabrykowane dla rodzin
| Główna struktura: | Główna struktura |
|---|---|
| Materiał ścienny: | Panel Alc / okładzina z cementu włóknistego + płyta MGO / płyta gipsowo-kartonowa |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Europejski projekt budynków prefabrykowanych na zamówienie
| Materiał sufitu: | Płyty MGO/Płyty gipsowe+inne |
|---|---|
| Izolacja: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |
| Posadzka: | Płyta cementowo-włóknista o grubości 18 mm z paroizolacją i bambusową podłogą lub drewnianą podłogą, |
Wysokiej jakości Villa Dom drewniany Luksusowy AS/NZS Prefabrykowane domy z lekkiej stalowej ramy
| Główna struktura: | Lekka stal |
|---|---|
| Materiał ściany: | Panel Alc / okładzina z cementu włóknistego + płyta MGO / płyta gipsowo-kartonowa |
| Materiał izolacyjny: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Nowoczesny prefabrykowany dom modułowy luksusowy przyczepa mała domka na kółkach wysyłana przez 40 FR kontener
| Zastosowanie: | Dom, hotel |
|---|---|
| Zgromadzenie: | Nie trzeba instalować |
| Kolor ścian zewnętrznych: | Opcje |
Moderne domy mieszkalne prefabrykowane ze stali o lekkim rozmiarze
| Użycie: | Willa, Dom, Biuro |
|---|---|
| Styl: | Rezydencja |
| Dowiedz się więcej:: | Skontaktuj się z nami |
AS/NZS/USA Przystępne Modularne Domy Prefabrykowane Z Modularnym Zestawem Domów Oświetlonych
| Użycie: | Willa, Dom, Biuro |
|---|---|
| Styl: | Rezydencja |
| Dowiedz się więcej:: | Skontaktuj się z nami |
Willa prefabrykowana Willa prefabrykowana z stalowej ramy Efektywne domy
| Materiał okładziny: | Arkusze w kolorze stali / panele warstwowe |
|---|---|
| Struktura: | lekka stalowa rama |
| Kolor ścian zewnętrznych: | Opcje |
Luxury Hurricane Resistant Prefab Villa 3 sypialnie Modular Home House
| Cladding Material: | Steel Color Sheets/Sandwich Panels |
|---|---|
| Structure: | Light Steel Frame |
| Exterior Wall Color: | options |

