Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ prefab a frame house light steel ] mecz 1080 produkty.
Modułowy dom Pionierska konstrukcja ze stali lekkiej dla prefabrykowanych budynków mieszkalnych
| Rodzaj: | Mieszkanie na drugim piętrze |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Listwa 22 mm |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Prefabrykowane Kontenery Dom Luksusowa Budowa Lekka Stalowa Willa Spersonalizowane Nowoczesne Zestawy Domów Panelowych
| Drzwi zewnętrzne: | Ałun. ramka podwójne szklane drzwi |
|---|---|
| Dach dachowy: | Batten 35 mm |
| Domy prefabrykowane: | Luksusowa willa z 5 sypialniami |
Ognioodporny, lekki, stalowy ramy metalowe, prefabrykowane, samochodowe szopy z blachami stalowymi, pokrycia, dom parkingowy.
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75m/0m,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Tanie Australia Standardowy dom prefabrykowany ze stali lekkiej Budować luksusową willi Prefabrykowany dom
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75mm/0,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Materiał sufitu: | Płyta gipsowo-kartonowa+inne |
Galwanizowany podwójny pokład ze stali lekkiej dom prefabrykowany Wille oszczędzanie australijski standard
| Kolor: | Opcjonalnie |
|---|---|
| Wielkość: | dostosowane, 100-300 metrów kwadratowych, zgodnie z wymaganiami |
| Rodzaj: | Prefabrykowana, ciężka konstrukcja stalowa, 2 piętra |
ICC EN-1090 2 piętrowy prefabrykowany dom z wielkich okien
| Użycie: | Willa, Dom, Biuro |
|---|---|
| Styl: | Rezydencja |
| Dowiedz się więcej:: | Skontaktuj się z nami |
Domy prefabrykowane na Malediwach, system konstrukcyjny z lekkiej stali, z poszyciem z płyt cementowo-włóknistych, bungalowy na wodzie
| Ściana zewnętrzna: | Tablica cementowa światłowodowa |
|---|---|
| Materiał ramy: | 0.75 mm AZ150 Alum. 0,75 mm AZ150 Ałun. zinc coating Light gauge steel framing |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Szybka instalacja Prefab Light Steel Frame Structure Australia Standard Granny Flats
| Typ: | zestawy kabin panelowych |
|---|---|
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 m/0 m, 95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
Modułowa prefabrykowana konstrukcja ze stali lekkiej
| Lekka konstrukcja stalowa: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm kratownica dachowa |
|---|---|
| Zewnętrzna okładzina ściany: | Panel ALC 50mm |
| Wewnętrzny panel ścienny: | Panel dekoracyjny ze stali ocynkowanej i PU |
AS/NZS/USA Standardowy Prefabrykowany Luksusowy Dom Modularny Oświetlony Dom Oświetlony
| Użycie: | Willa, Dom, Biuro |
|---|---|
| Styl: | Rezydencja |
| Dowiedz się więcej:: | Skontaktuj się z nami |

