Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ prefab a frame house light steel ] mecz 1080 produkty.
Trwałe prefabrykowane domy z lekkiej stalowej ramy, dobre domy odporne na trzęsienia ziemi
| Ramka mterialna: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
| Izolacja: | Szklana wełna |
Dobrze wyglądające / mieszkające Wygodne prefabrykowane wille Lekkie domy prefabrykowane o konstrukcji stalowej
| Drzwi: | stalowe drzwi antywłamaniowe / WPC lub drzwi ze sklejki. |
|---|---|
| Okno: | stop aluminium/PVC. |
| Podłoga: | Laminat/drewniany/płytka |
Nowoczesna Projektowana Prefabrykowana Lekka Stalowa Willa Domowa Na Wakacje Zestawy Domów Stalowych Hotel Resort Niestandardowy Dom
| Drzwi zewnętrzne: | Aluminiowe przesuwane drzwi |
|---|---|
| Oświetlenie: | CE, AS/NZS, UL Standard Light lub inne |
| Sufit: | Panel sufitowy PVC |
Wysokiej jakości prefabrykowany dom z panelem z kanapką, konstrukcja stalowa, prefabrykowana jednostka hotelowa
| Product name: | Luxury Prefab Hotel |
|---|---|
| Use: | Hotel, Holiday House |
| Frame material: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm steel frame with AZ150 zinc coating |
Nowoczesne prefabrykowane domy modułowe z lekkiej stali, okrągłe gotowe domy, moduł hotelowy w kształcie kopuły
| Struktura: | AS1397 G550 Z275 0,95 mm Stalowa belka podłogowa |
|---|---|
| Warstwa wzmacniająca dach na dach: | 15 mm tablica OSB |
| Dachówka: | Arkusz dachowy Colorbond o grubości 0,5 mm |
Wciągające domki na przyczepie AS / US Light Steel Frame Kits
| Używane do:: | Kabina Airbnb |
|---|---|
| okładziny ścian zewnętrznych: | metalowy panel warstwowy PU |
| okładzina ścian wewnętrznych: | Zintegrowany panel ścienny |
2-piętrowa luksusowa willa prefabrykowana, zbudowana w systemie panelowym z lekkiego szkieletu stalowego
| Sypialnia: | 4 sypialnie |
|---|---|
| Powierzchnia:: | 397,56 mkw |
| Aplikacja: | Dom ze stali, do użytku rodzinnego |
Belize / Malediwy Bungalow nad wodą z lekką stalą, bungalowy nad wodą
| Materiał ramy: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Lekki stalowy biały prefabrykowany Bali Bungalow / Medhufushi Island Resort Beach Overwater Bungalow
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC/płyty WPC/cement włóknisty |
|---|---|
| Materiał ramy: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
| Materiał sufitowy: | Płyta MGOBOARD/ GYPSUM+inne |
Prefabrykowane zestawy domów Dom, lekka konstrukcja stalowa Drewniany dom, sufit w różnych kolorach
| Ściana zewnętrzna: | Płyta WPC/lite drewno |
|---|---|
| ściana wewnętrzna: | płyta pcv/lite drewno |
| Dachówka: | Colorbond/Asfaltowy Gont |

