Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ prefab a frame house light steel ] mecz 1080 produkty.
Domy prefabrykowane z lekkiej stalowej konstrukcji – Bungalowy modułowe, Domy składane, Mieszkania dla seniorów i dodatkowe jednostki mieszkalne (ADU)
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Izolacja: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC o grubości 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
Nowoczesne prefabrykowane domki prefabrykowane domy prefabrykowane
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC o grubości 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |
Lekkie stalowe trzęsienia ziemi odporne domy prefabrykowane Dwupiętrowe domy jednorodzinne
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC o grubości 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |
Dom prefabrykowany dla jednej rodziny z basenem i zestawami oświetlenia ze stali
| Sypialnia: | 3 sypialnie |
|---|---|
| Powierzchnia:: | 284,32 mkw |
| Aplikacja: | Dom ze stali, do użytku rodzinnego |
Prefabrykowane lekkie stalowe wille Dom można szybko zmontować na miejscu
| Główna struktura: | Lekka stal |
|---|---|
| sypialnia: | 4 |
| Łazienka: | 2 |
Nowoczesna dwupiętrowa willa z panelami: Dom Spiez Prefabrykowany ośrodek ze stali lekkiej
| Sypialnia: | 3 sypialnie |
|---|---|
| Powierzchnia:: | 284,32 mkw |
| Aplikacja: | Dom ze stali, do użytku rodzinnego |
Brytyjskie standardowe prefabrykowane zestawy domów modułowych i lekkich konstrukcji stalowych
| Sypialnia: | 4 sypialnie |
|---|---|
| Powierzchnia:: | 270,08 mkw |
| Aplikacja: | Dom wykonany ze stali |
Fabryczny bezpośredni żelazo prefabrykowany domek na kółkach z obudową metalową
| Przyczepa: | Przyczepa stalowa 2 osie |
|---|---|
| Główna rama: | Lekka stalowa rama |
| Dach: | pokrycia dachowe w kolorze |
Projekt australijskiego domu prefabrykowanego domem prefabrykowanym z lekkiej stali
| Lekka stalowa konstrukcja: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95mm więźba dachowa |
|---|---|
| Wodoodporna warstwa na dach: | Asphalt Water‐Proof Layer With Alu. Wodoodporna warstwa asfaltu z aluminium. Coil |
| Listwa ścienna zewnętrzna: | Listwa 22 mm |
Nowa Zelandia Standardowy jednopoziomowy ramka ze stali lekkiej prefabrykowana Willa dla rodziny prefabrykowany dom ktis
| Lekka stalowa konstrukcja: | AS1397 G550 Z275 |
|---|---|
| Warstwa wzmacniająca dach na dach: | Płyta OSB 15mm |
| Paroizolacja dachu: | Normalna paroizolacja |

