Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ prefab a frame house light steel ] mecz 1080 produkty.
Wyposażone w mieszkanie w budynku
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75m/0m,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Prefabrykowane budynki budowlane zestaw domu z lekką stalową ramą dom trzy lub cztery sypialnie Willa
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75mm/0,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Budowa z lekkiej stali Willa w kontraktowym stylu / Prefab Steel Prefab Villa Steel-Structure
| Główna struktura: | Lekka stal |
|---|---|
| Historie: | 2 |
| Powierzchnia całkowita: | 253㎡ |
AS4600 Wielkie, lekkie, stalowe ramy prefabrykowane domy / prefabrykowane zestawy domowe ze stali
| Drzwi zewnętrzne: | Australian Standard Single Glass Alu. Australijskie standardowe pojedyncze szkło aluminiow |
|---|---|
| Oświetlenie: | Standardowe światło CE, AS/NZS, UL lub inne |
| Sufit: | Panel sufitowy PCV |
Personalized Light Steel Prefab Metal Homes Ziemioczędne 100 lat życia Dom w stylu chińskim
| Materiał izolacyjny: | Płyta warstwowa EPS/XPS/PU lub wełna szklana |
|---|---|
| Materiały główne: | Lekka stal |
| Inne złączki: | toaleta, Washbasin, prysznic, kuchnia itp. |
AS / NZS Dom prefabrykowany ze stali lekkiej
| adres projektu: | Nowa Zelandia |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Materiał ramy: | Lekka stal |
Willa AS/NZS/USA Świetlna konstrukcja ze stali Nowoczesny dom prefabrykowany Luksusowy dom modułowy
| Użycie: | Willa, Dom, Biuro |
|---|---|
| Styl: | Rezydencja |
| Dowiedz się więcej:: | Skontaktuj się z nami |
Kosztowo efektywny luksusowy zestaw willi prefabrykowany
| Użycie: | Willa, Dom, Biuro |
|---|---|
| Styl: | Rezydencja |
| Dowiedz się więcej:: | Skontaktuj się z nami |
Dom prefabrykowany z lekkiego stalowego ramy
| Użycie: | Willa, Dom, Biuro |
|---|---|
| Styl: | Rezydencja |
| Dowiedz się więcej:: | Skontaktuj się z nami |
Australia Lekkie domy z lekkiej stalowej ramy, schron awaryjny do szybkiego montażu
| Materiał ramy: | 0,75 m/0m.95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
| Materiał sufitowy: | Płyta MGO/ płyta gipsowo-kartonowa+inne |

