Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ prefab a frame house light steel ] mecz 1080 produkty.
Australian Light Steel Framing House Project Prefab Kitset Homes NZ Ceny zestawy prefab domowe
| Lekka stalowa konstrukcja: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95mm konstrukcja ściany |
|---|---|
| AS1397 G550 Z275 0,75/0,95mm struktura ścianyF: | Płyta OSB 15mm |
| Łata dachowa: | Listwa 35 mm |
Prefabrykowany dom o ramie ze stali lekkiej
| Rama stalowa: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm Struktura ściany |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Ext. Zewn. wall Cladding,Vapor barrier,Basic insulation okładzina ścienna, p |
| Ściana wnętrz/partycji: | Wewnętrzny panel ścienny |
Domy prefabrykowane i mieszkania dla babci i domy o konstrukcji stalowej
| Lekka konstrukcja stalowa: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm Struktura ściany |
|---|---|
| Warstwa wzmacniająca dach na dach: | 15 mm tablica OSB |
| Płyta OSB 5mm f: | Normalna bariera pary |
W Chinach kabina prefabrykowana z lekkiego stalowego ramy A Modular Fast Assembly Cabin AS/NZS
| Szczegóły pakowania: | Goły pakiet / 40HQ |
|---|---|
| Czas dostawy: | 30-40 dni |
| Możliwość Supply: | 12000 domów/rok |
Nowoczesne domy prefabrykowane z systemami ram stalowych o lekkim rozmiarze AS/NZS
| Szczegóły pakowania: | Goły pakiet / 40HQ |
|---|---|
| Czas dostawy: | 30-40 dni |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Łatwo stalowe ramy Modularne Domy Hotelowe Jednostki domy prefabrykowane domy bungalowy
| Szczegóły pakowania: | Goły pakiet / 40HQ |
|---|---|
| Czas dostawy: | 30-40 dni |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Australia Standard Light Steel Frame Prefab mieszkalne budynki Prefab współczesne Modularne budynki
| Szczegóły pakowania: | Goły pakiet / 40HQ |
|---|---|
| Czas dostawy: | 30-40 dni |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Australijska lekka stalowa konstrukcja prefabrykowanego domu Projekt Antysejsmiczny dom modułowy
| Struktura: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95mm więźba dachowa |
|---|---|
| Paroizolacja dachu: | Normalna paroizolacja |
| Okładzina ścian zewnętrznych: | Panel ALC 50mm |
Dom prefabrykowany Bungalow z lekką stalową ramą
| Szczegóły pakowania: | Goły pakiet / 40HQ |
|---|---|
| Czas dostawy: | 30-40 dni |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Domy z lekkiej stalowej ramy Hotele są wysoce dostosowalne
| Szczegóły pakowania: | Goły pakiet / 40HQ |
|---|---|
| Czas dostawy: | 30-40 dni |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T |

