Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ prefab a frame house light steel ] mecz 1080 produkty.
Lekkie stalowe ramy dom Liverpool dom modułowy dom dwupiętrowy nowoczesna luksusowa willa
| Lekka konstrukcja stalowa: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm kratownica dachowa |
|---|---|
| Wodoodporna warstwa na dach: | Asphalt Water‐Proof Layer With Alu. Wodoodporna warstwa asfaltu z aluminium. Coil |
| Zewnętrzna ścianę Batten: | 22 mm Batten |
ICC EN-1090 Prefabrykowane domy z lekkiej stali
| Materiał ramy: | Lekka stal |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Domy prefabrykowane w stylu AS/NZS z lekkiej stali
| Materiał ramy: | Lekka stal |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Zamówiony dom ze stali prefabrykowany Modularny dom jednorodzinny z standardem USA
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/włókno-cement |
|---|---|
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
| Materiał sufitu: | Płyta MGO/ płyta gipsowo-kartonowa+inne |
Prefabrykowane domy ze stali lekkiej: budowa domów mieszkalnych ze stali odpornych na trzęsienia ziemi
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC o grubości 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |
Łatwe stalowe ramy domy prefabrykowane system składany domy nowoczesny projekt dla hoteli
| Struktura: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm Struktura ściany |
|---|---|
| Dachówka: | Arkusz dachowy Colorbond o grubości 0,5 mm |
| Płyta powięzi: | Stalowa deska powięzi |
Kosztowo efektywny Prefab Luxury Villa House 4 sypialnie Kit Light Gauge Steel Frame
| Użycie: | Willa, Dom, Biuro |
|---|---|
| Styl: | Rezydencja |
| Dowiedz się więcej:: | Skontaktuj się z nami |
Prefabrykowane domy bungalow z lekkiej stali / domy jednorodzinne
| Główna struktura: | Lekka stal |
|---|---|
| Materiał ścienny: | Panel ALC/okładzina z cementu włóknistego + płyta MGO/płyta gipsowo-kartonowa |
| Materiał izolacyjny: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |
Domy modułowe z lekkiej stalowej konstrukcji ADU, domy dla babci, parterowe domy jednorodzinne na wynajem
| Główna struktura: | Lekka stal |
|---|---|
| Materiał izolacyjny: | wełna szklana lub też warstwowa EPS/XPS/PU |
| Dach: | Płyta warstwowa EPS/pokrycie stalowe/gont asfaltowy |
Łatwe stalowe ramy, prefabrykowane ogródki, zestawy studiów, domy, oszczędności w kosztach, małe domki na Airbnb
| Rozmiar: | Szer. 3,3×Dł.7M |
|---|---|
| Słowo kluczowe: | drewniane kabiny |
| Używać: | Hotel, dom, biuro, sklep, warsztat, roślina |

