Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ prefab a frame house light steel ] mecz 1080 produkty.
Szybki montaż Lekka konstrukcja stalowa Prefabrykowana willa w standardzie AU / EU / US z dwoma piętrami
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
|---|---|
| Materiał sufitu: | Płyta MGO/ Płyta gipsowo-kartonowa+inne |
| Podłoga: | Laminat/drewniany/płytka |
Lekka stalowa kratownica dachowa Prefabrykowana ławka Hotel / Island Resort Beach Overwater Bungalow
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC o grubości 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |
Europejski Standard Prefabrykowany Dom Stalowy Drewniany Domek Chalet Loft Piętrowa Lekka Stalowa Rama
| Główna struktura: | Lekka stal |
|---|---|
| Okładzina ścienna: | WPC, okładzina drewniana |
| Plan piętra: | jedna sypialnia, kuchnia, salon, łazienka |
Nowoczesny dom modułowy.
| Główna struktura: | Lekka stal |
|---|---|
| Materiał izolacyjny: | wełna szklana lub też warstwowa EPS/XPS/PU |
| dach: | Płyta warstwowa EPS/pokrycie stalowe/gont asfaltowy |
Specjalistyczna kapsuła kosmiczna, dom z konstrukcją ze szkła lodowego, idealny dla przyjaznych środowisku wycieczek.
| Rama: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm Struktura ściany |
|---|---|
| Ciężka stalowa rama podwozia: | Ciężka stalowa rama podwozia |
| Zewnętrzna ścianę Batten: | Aluminiowy panel kompozytowy |
Ekologiczny, nowoczesny, luksusowy, prefabrykowany, przystępny koszt, mieszkania, willi, ramy ze stali lekkiej
| Domy prefabrykowane: | Luksusowa willa z 5 sypialniami |
|---|---|
| jęczmień: | budynki metalowe prefabrykowane |
| Kolor ścian zewnętrznych: | Opcje |
Luksusowy 4 sypialnie prefabrykowana Willa prefabrykowany dom z lekką stalową ramą dom Ktis
| Rodzaj: | Domy jednorodzinne |
|---|---|
| nazwisko: | Dom Manchesteru |
| Zestawy do domów ze stali lekkiej: | Bungalow Hosue |
4-pokojowy nowoczesny, dwukondygnacyjny dom modułowy z lekkiej ramy stalowej prefabrykowany dla życia rodzinnego
| sypialnia: | 4 sypialnie |
|---|---|
| Struktura: | lekka stalowa rama |
| Kolor ścian zewnętrznych: | Kamień kulturowy |
Nowoczesne Domy Modułowe z Lekką Stalową Konstrukcją Prefabrykowane Składane Domy dla Babci
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC o grubości 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |
Wodoodporna prefabrykowana willa Prefabrykowane domy Ognioodporna wysoka izolacja akustyczna w standardzie
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75mm/0,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |

