Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ prefab steel buildings ] mecz 979 produkty.
Nowoczesna lekka konstrukcja stalowa z płaskim dachem do budowy budynków
| Struktura: | Prefabrykowany |
|---|---|
| Wielkość: | Zindywidualizowane |
| Materiał: | stali |
Au/Nzs/USA Standardowy dom modułowy dom prefabrykowany dom budynek konstrukcja ze stali lekkiej mieszkanie
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75mm/0,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Prefabrykowany stalowy dom z lekkiej stali do konstrukcji drzwi
| Struktura: | Prefabrykowany |
|---|---|
| dach: | płaski |
| Izolacja: | - Tak, proszę. |
Prefabrykowane domy ze stali Prefabrykowane zestawy domowe modułowe AS/NZS Łącznik ze stali lekkiej
| Okno: | Okno przesuwne PCV |
|---|---|
| Drzwi: | Drzwi stalowe, drzwi ze stopu aluminium |
| Struktura: | Rama ze stali ocynkowanej |
ICC EN-1090 Ściana z lekkiej stali do budowy budownictwa domów rodzinnych domów prefabrykowanych
| Podłoga: | drewniany |
|---|---|
| dach: | płaski |
| Materiał: | stali |
Indywidualna willa prefabrykowana i budynek biurowy z zewnętrznymi aluminiowymi oknami i drzwiami
| Nazwa produktu: | Prefabrykowany dom stalowy |
|---|---|
| Panel sufitowy: | Zintegrowany panel ścienny/płyta gipsowa |
| Izolacja: | W cenie izolacja termiczna i akustyczna |
lat dach Nowoczesne oświetlone stalowe ramy dla budynków budowlane domy modularne domy fabryczne
| Podłoga: | drewniany |
|---|---|
| Kolor: | Opcjonalnie |
| Struktura: | Prefabrykowany |
Lekka stalowa konstrukcja prefabrykowanych apartamentów SOHO | Niestandardowe budynki na sprzedaż
| Używać: | Hotel, dom, biuro |
|---|---|
| Kolor: | Fakultatywny |
| Okno: | Okno aluminiowe |
Projekt domu Morden Prefabrykowana willa / prefabrykowana stalowa rama autorstwa producentów stalowych ram
| Główna struktura: | Lekka stal |
|---|---|
| Materiał izolacyjny: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
| Materiał sufitowy: | Płyta MGOBOARD/ GYPSUM+inne |
Świetlny ramy stalowe Prefabrykowane metalowe budynki Bungalow Dom Wielo-rodzinny dom
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC o grubości 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |

