Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ prefab steel buildings ] mecz 979 produkty.
Tanich kosztujące prefabrykowane budynki komercyjne / Zestawy domów panelowych z prefabrykowanych paneli metalowych oszczędzających energię
| Materiał ramy: | 0,75 m/0m.95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
prefabrykowany dom stalowy Lekka stalowa rama robocza Prefabrykowane budynki mieszkalne
| Posługiwać się: | Hotel, dom, kiosk, stoisko, biuro, sklep, willa, warsztat, roślina |
|---|---|
| projekt: | dostępny projekt klienta |
| kolor: | prawie każdy kolor drewna |
UE/USA/NZ/AU Standardowy ekonomiczny niskokosztowy nowoczesny prefabrykowany bungalow wodny ze stali
| Użycie: | Hotel, dom, kiosk, stoisko, biuro, sklep, willa, warsztat, roślina |
|---|---|
| Projekt: | dostępny projekt klienta |
| Materiał ściany: | Panel ALC/okładzina z cementu włóknistego + płyta gipsowo-kartonowa |
Prefabrykowane budynki mieszkalne / 3-piętrowe budynki prefabrykowane z lekkim stalowym domem szkieletowym
| Ramka mterialna: | rama stalowa z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Płyta ALC/cement włóknisty |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Nowoczesny prefabrykowany prefabrykowany hotel ze stali prefabrykowanej Yellow Overwater Bungalow
| Używać: | Hotel, dom, kiosk, stoisko, biuro, sklep, willa, warsztat, roślina |
|---|---|
| Projekt: | dostępny projekt klienta |
| Materiał ściany: | Panel ALC/okładzina z cementu włóknistego + płyta gipsowo-kartonowa |
Nowoczesne tanie prefabrykowane budynki konstrukcji stalowych dom prefabrykowany z systemem paneli
| Ściana zewnętrzna: | Blacha |
|---|---|
| Zewnętrzna okładzina ściany: | Panel ALC 50mm |
| Pola aplikacji: | Przemysłowe/komercyjne/mieszkaniowe |
Zbudowy mieszkaniowe prefabrykowane, ruchome
| Struktura: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm Struktura ściany |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Okładzina WPC, normalna paroizolacja, wełna szklana R2.5 |
| Wewnętrzny panel ścienny (obszar suchy): | Zintegrowany panel ścienny/płyta gipsowa |
Duży prefabrykowany dom stalowy dom samochodowy schronisko schronisko zielony dom z panelem słonecznym
| Struktura: | Lekka stalowa rama |
|---|---|
| Aplikacja: | Zielony dom |
| Kolor: | jak pokazano jako obraz |
Profesjonalny dom prefabrykowany ze stali trzęsienioodporny z konstrukcją ze stali lekkiego rozmiaru
| Materiał ramy: | Lekka stal |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC o grubości 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |
Certyfikat CE Dom prefabrykowany ze stali Biegły budynek Dom konstrukcyjny ze stali lekkiej Villa
| Materiał ramy: | Lekka stal |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC o grubości 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |

