Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ prefab steel buildings ] mecz 979 produkty.
Budownictwo mieszkalne prefabrykowane z lekkiej stali do przekształcenia przemysłu budowlanego
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75mm/0,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Płyta OSB 15mm |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Stalowe zestawy budowlane USA Standardowe i Prefabrykowane Rezydencje - Luksusowe Spersonalizowane Rozwiązania Willowe
| Typ fundamentu: | Płyta betonowa lub fundament mola |
|---|---|
| Drzwi: | Wstępnie zamontowane drzwi stalowe lub drewniane |
| Okładziny ścian zewnętrznych: | Płyta ALC 50mm |
2 piętrowe domy prefabrykowane z drewna, białe domy modularne
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75mm/0,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Lekki stalowy prefabrykowany dom stalowy AISI Standardowe stalowe domy szkieletowe Odporne na trzęsienia ziemi
| Tworzywo: | Płyta warstwowa, stal |
|---|---|
| Używać: | Dom |
| Kolor: | Fakultatywny |
Luksusowe prefabrykowane domy stalowe
| Główna struktura: | Lekka stal |
|---|---|
| Materiał izolacyjny: | Płyta warstwowa EPS/XPS/PU lub wełna szklana |
| Materiał sufitowy: | Płyta MGO/płyta gipsowo-kartonowa |
Budowa z lekkiej stali Willa w kontraktowym stylu / Prefab Steel Prefab Villa Steel-Structure
| Główna struktura: | Lekka stal |
|---|---|
| Historie: | 2 |
| Powierzchnia całkowita: | 253㎡ |
Certyfikat CE Prefabrykowany stalowy dom, lekka konstrukcja stalowa willa
| Ramka mterialna: | Lekka stal |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Ceny fabryczne Kontenerowy Dom Panelowy System Modułowy Willa Prefabrykowana Stalowe Zestawy Domowe
| Dachowe kratownicy: | AZ150 G550 Lekka stal 0,75 mm |
|---|---|
| Podstawowa izolacja: | Szklana wełna R2.5 |
| Linia narożna: | Stożka 50 mm PVC/gips |
Luxury Designer Prefab Steel Frame Villa Homes Company
| Materiał okładziny: | Arkusze w kolorze stali / panele warstwowe |
|---|---|
| Struktura: | lekka stalowa rama |
| Kolor ścian zewnętrznych: | Opcje |
Europejski Standard Prefabrykowany Dom Stalowy Drewniany Domek Chalet Loft Piętrowa Lekka Stalowa Rama
| Główna struktura: | Lekka stal |
|---|---|
| Okładzina ścienna: | WPC, okładzina drewniana |
| Plan piętra: | jedna sypialnia, kuchnia, salon, łazienka |

