Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ prefab steel buildings ] mecz 979 produkty.
Oszczędność energii Przystępna cena Dom prefabrykowany Stalowa konstrukcja Willa Nowoczesny Dwupiętrowy budynek
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75mm/0,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Prefabrykowany ogród Studio Dome Home Green Dome Geo Dome Niedroga kopuła na sprzedaż
| Użycie: | Hotel, dom, kiosk, stoisko, biuro, sklep, willa, warsztat, roślina |
|---|---|
| Projekt: | dostępny projekt klienta |
| Kolor: | prawie każdy kolor drewna |
Stalowe budynki prefabrykowane Centrum Emerytalne Przeciwdziałanie tajfunom
| Materiał ramy: | Lekka stalowa rama |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC/płyty WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |
Energooszczędny niedrogi dom z prefabrykatów Konstrukcja stalowa Willa Prefabrykowane wille
| Materiał sufitowy: | Płyta MGOBOARD/ GYPSUM+inne |
|---|---|
| podłoga: | Laminat/drewniany/płytki |
| Drzwi: | Metalowe drzwi bezpieczeństwa/drzwi ślizgowe PVC |
Długotrwałe domy prefabrykowane na sprzedaż: trzęsienia ziemi i wiatr odporne na wiatr
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75mm/0,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Lekkie stalowe budynki prefabrykowane
| Główna struktura: | Lekka stal |
|---|---|
| Materiał izolacyjny: | Płyta warstwowa EPS/XPS/PU lub wełna szklana |
| Okno: | Stop aluminium/PVC |
Modułowy, lekki, stalowy ramkowy dom prefabrykowany z dużymi oknami.
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/włókno-cement |
|---|---|
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
| Materiał sufitu: | Płyta MGO/ płyta gipsowo-kartonowa+inne |
Lekka stalowa rama Mobilny dom prefabrykowany, nowo wyprodukowany domy dla babci
| System podłoża (jeśli występuje): | AZ150 G550 stal lekka 0,75mm |
|---|---|
| Zewn. Okładzina ścienna: | Okładzina WPC |
| Wykończenie ścian wewnętrznych: | Zintegrowany panel ścienny |
Standardowy prefabrykowany dom z lekkiej stalowej ramy AS/NZS/USA do luksusowego modułowego modułu hotelowego
| Lekka stalowa konstrukcja: | AS1397 G550 Z275 |
|---|---|
| Warstwa wzmacniająca dach na dach: | Płyta OSB 15mm |
| Dachówka: | Dachówka stalowa pokryta kamieniem |
Wysokiej jakości domy prefabrykowane: trzęsienioodporne stalowe domy i wiatroodporne willi na plaży
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75mm/0,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |

