Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ prefab steel buildings ] mecz 983 produkty.
Zastosowalna prefabrykowana willa z lekką konstrukcją stalową
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC o grubości 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |
Projekt domów prefabrykowanych o lekkim rozmiarze system ram stalowych zestawy domowe modułowe
| Rama stalowa, więźba dachowa: | AZ150 G550 stal lekka 0,75mm |
|---|---|
| ściana zewnętrzna: | Okładzina WPC |
| Ściana wewnętrzna/działowa: | Panel ścienny wewnętrzny (obszar suchy) |
Świetlny ramy stalowe prefabrykowane domy modułowe ogród biuro z podwójnymi szybami
| Użycie: | Hotel, dom, kiosk, stoisko, biuro, sklep, willa, warsztat, roślina |
|---|---|
| Projekt: | dostępny projekt klienta |
| Kolor: | prawie każdy kolor drewna |
Dom prefabrykowany z dużymi oknami.
| Użycie: | Dom, willa, biuro |
|---|---|
| Kolor: | Biały, można dostosować |
| Wielkość: | Wymagania klientów, standardowe lub dostosowane |
Oszczędność energii Prefabrykowana dwupiętrowa willi z lekkiej stali Prefabrykowane budynki Nowoczesne życie
| Ściana zewnętrzna: | Rama ze stali corten 0,75 mm, wykończenie mgo |
|---|---|
| wykończenie dachu: | Glav.alu. Glav.alu. corrugated sheet, colorbond blacha falista, colorbond |
| Ściana wewnętrzna: | Ściana-12mm Mgo.Wykończenie zlicowane |
Zestaw domowy modularny z prefabrykowaną willi cieplną z lekką stalową ramą ICC EN-1090
| Struktura: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95mm więźba dachowa |
|---|---|
| dach: | Listwa 35 mm |
| ściana zewnętrzna: | Siding James Hardie o grubości 8 mm |
Przestrzeń A Frame Prefabrykowana jednostka hotelowa Lekka stalowa Przenośny zestaw małych budynków Domy
| Opis Tiny House z ramą w kształcie litery A To jest definitywna, współczesna rama w kształcie litery: | AS1397 G550 Z275 0,95 mm Stalowa belka podłogowa |
|---|---|
| dach: | Paroizolacja dachu |
| Listwa ścienna zewnętrzna: | Płyta OSB 15mm |
Łatwe ramy stalowe Prefabrykowane budynki Domy Niedrogie ramy stalowe Prefabrykowane mieszkanie
| Ramka mterialna: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
|---|---|
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm panel ALC/cement włóknisty |
Nowoczesny ekonomiczny prefabrykowany dom z lekkiej stali w kolorze białym DEEPBLUE Steel Framing
| Używać: | Dom |
|---|---|
| Kolor: | Dostosowany kolor |
| Rozmiar: | można zaprojektować |
Konstrukcja niestandardowa i łatwa montaż Świetlna konstrukcja stalowa Domy prefabrykowane, wille i domy miejskie
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC o grubości 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |

