Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ prefab steel buildings ] mecz 983 produkty.
System panelowy stalowej konstrukcji prefabrykowanej willi | Nowy projekt niestandardowego domu
| Ściana zewnętrzna: | Rama ze stali corten 0,75 mm, wykończenie mgo |
|---|---|
| wykończenie dachu: | Glav.alu. Glav.alu. corrugated sheet, colorbond blacha falista, colorbond |
| Ściana wewnętrzna: | Ściana-12mm Mgo.Wykończenie zlicowane |
AS/NZS Standardowy Bungalow Prefab Tiny Homes Nowoczesny Prefab Dome Chalet Football House
| Użycie: | Hotel |
|---|---|
| Kolor: | Można je dostosować |
| Drzwi: | Stalowe drzwi |
2-piętrowy dom modułowy luksusowy prefabrykowany dom o lekkim wymiarze stalowym z australijskim standardem
| Dach: | Dachówka |
|---|---|
| Płyta powięzi: | Stalowa deska powięzi |
| Zewnętrzna okładzina ściany: | Panel ALC 50mm |
Oszczędność energii Przystępna cena Dom prefabrykowany Strukturę stalową Modułowy Dom Prefabrykowany dom wiejski
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC o grubości 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
Australijski Projekt Lekkich Konstrukcji Stalowych Prefabrykowany Modułowy Dom Zestaw Dom LGFS Projekt Niestandardowy
| Struktura: | S1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm konstrukcja ściany AS1397 G550 Z275 0,95 mm Podłoga stalowa Belka strop |
|---|---|
| Bariera pary dla dachu: | Normalna bariera pary |
| Dachówka: | Arkusz dachowy Colorbond o grubości 0,5 mm |
Struktury AU NZ Standardowa lekka stalowa rama Dom do budowy taniej willi z prefabrykatów trzęsienia ziemi
| Struktura: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm Struktura ściany |
|---|---|
| Warstwa wzmacniająca dach na dach: | 15 mm tablica OSB |
| Dachówka: | Arkusz dachowy Colorbond |
Australia Standardowe stalowe ramy domy prefabrykowane Apartamenty Hotele Budynki Niedrogie zestawy domów
| Główna struktura: | lekka stalowa rama |
|---|---|
| Drzwi: | stalowe drzwi bezpieczeństwa/WPC lub drewniane drzwi |
| Materiał izolacyjny: | wełna szklana lub płyta warstwowa EPS/XPS/PU |
Prefabrykowany modułowy dom luksusowy w standardzie USA, dostosowany do potrzeb rodzin, z lekkiej stali, dom na zamówienie
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100/50 mm/płyta WPC/włókno cem |
|---|---|
| Inne dopasowanie: | toaleta, umywalka, prysznic, kuchnia itp |
| Materiał sufitu: | MGOboard/ Płyta gipsowo-kartonowa+inne |
Certyfikowany przez AS/NZS/USA modułowy, prefabrykowany zestaw do domu z lekkiej stali - budynek z ramą przestrzenną dla domów z zestawem
| Struktura: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95mm konstrukcja ściany |
|---|---|
| dach: | Płyta OSB 15mm |
| Deska powięzi: | Stalowa deska rozdzielcza |
Nowozelandzki prefabrykowany dom stalowy, szybka instalacja prefabrykowana willa dom niestandardowy z nowym projektem
| Materiał ramy: | Lekka stal |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC o grubości 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |

