Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ prefab a frame house light steel ] mecz 1080 produkty.
EN-1090 Ucieczka na plaży Mały domek na kółkach z sypialnią łazienką kemping na zewnątrz
| Wielkość: | 2,35 * 8 m |
|---|---|
| włączać: | 1 sypialnia 1Baht 1Kitchen 1 Living |
| Nazwa: | Queensland |
AS / USA Standardowy Prefabrykowany Mały Dom Na Kołach Dom Modularny
| Wielkość: | 2,35 * 8 m |
|---|---|
| włączać: | 1 sypialnia 1Baht 1Kitchen 1 Living |
| Nazwa: | Queensland |
Prefabrykowany mobilny domek na kółkach, gotowy do wysyłki
| Wielkość: | 2,35 * 8 m |
|---|---|
| włączać: | 1 sypialnia 1Baht 1Kitchen 1 Living |
| Nazwa: | Queensland |
Australijski standardowy, luksusowy, przenośny, modułowy, prefabrykowany dom na kółkach (Tiny House)
| nazwisko: | 2501T Queensland |
|---|---|
| Wielkość: | 2350*8000mm |
| Rodzaj: | Mały domek na kółkach |
Modularny dom mobilny Mały dom na kółkach z prefabrykowaną konstrukcją stalową 2350*8000mm
| Okładzina ścienna: | Okładzina metalowa na rąbek stojący |
|---|---|
| Nazwa: | 2501T 02 Queensland |
| Rozmiar: | 2350*8000mm |
Lekki stalowy prefabrykowany przenośny dom izolacyjny awaryjnego schronienia w szybkim montażu
| Rama: | Stal |
|---|---|
| materiał dachu: | Płyta warstwowa |
| Kolor: | niebieski, biały, czerwony, szary |
USA Standardowa stalowa ramka Willa Modularne domy Custom Design Hosue
| Materiał okładziny: | Arkusze w kolorze stali / panele warstwowe |
|---|---|
| Struktura: | lekka stalowa rama |
| Kolor ścian zewnętrznych: | Opcje |
Tanie, lekkie, stalowe, wodoodporne, romantyczne bungalow, łatwe w montażu, kabina hotelowa
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
| Izolacja: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |
Lekkie stalowe mobilne nowoczesne domy kontenerowe domy prefabrykowane białe domy jednowarstwowe
| Materiał ramy: | 0,75 m/0m.95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Lekkie stalowe Australia górnictwo preferowane nowoczesne domy modułowe babcia mieszkanie ADU
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/włókno-cement |
|---|---|
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/ 0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |

