Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ modular steel prefab homes ] mecz 659 produkty.
Świetlny ramy stalowe prefabrykowane Hotele Wielofamilijne Domy Dwupiętrowe domy szybkiej montażu
| Rynna Z Rury Spadowej: | Alu. Alu. Gutter With Downpipe Rynna Z Rury Spadowej |
|---|---|
| Dodatkowa warstwa izolacji – ściana zewnętrzna: | 50 mm xps |
| Sufit: | Wodoodporna płyta gipsowo-kartonowa o grubości 9 mm |
Prefabrykowane modułowe zestawy domów małych
| Nazwa: | Queensland 2524t |
|---|---|
| okna: | Ałun. Okna z podwójnymi szybami |
| Drzwi: | Ałun. Drzwi z podwójną szybą |
Odular Home Tiny House Na Kółkach z Przyczepą do Wynajmu Airbnb Prefabrykowana Lekka Konstrukcja Stalowa
| Ściana wewnętrzna: | Płyta WPC |
|---|---|
| Główna struktura: | G550GD AZ150 stal lekka 0,75mm |
| Podłoga w strefie suchej: | Podłoga MDF o grubości 9 mm |
40 stóp prefabrykowany domek z 2 sypialniami gotowy do życia w domu modułowym
| Struktura: | lekka stalowa rama |
|---|---|
| Ściana: | Płyta WPC |
| Podłoga: | podłogi laminowane |
Prefabrykowane lekkie stalowe wille Dom można szybko zmontować na miejscu
| Główna struktura: | Lekka stal |
|---|---|
| sypialnia: | 4 |
| Łazienka: | 2 |
Zbudowane domki na kółkach z przyczepą dla Airbnb
| Podłoga w strefie suchej: | Podłoga MDF o grubości 9 mm |
|---|---|
| Szerokość: | 2,35m |
| Powierzchnia: | 27.58 mkw. |
Luksusowy dom prefabrykowany Lekka stalowa willa Dom babci Mieszkanie Szybka instalacja drewnianego bungalowu
| Główna struktura: | Lekka stal |
|---|---|
| sypialnia: | 2 |
| Łazienka: | 2 |
Lekkie stalowe ramy składane Małe modułowe domy mobilne prefabrykowane dla babci
| Kolor: | Wykonane przez klienta |
|---|---|
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
| Ściana zewnętrzna: | Płyta ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
Dom prefabrykowany z 2 sypialniami, centralnym systemem klimatyzacji i kamiennym blatem z kabinami 2PAC
| Struktura: | Lekka stalowa konstrukcja |
|---|---|
| Dach: | Płyta warstwowa EPS/wełna mineralna/PU |
| Water Supply: | Standard Water Supply System |
Prefabrykowane domy modułowe dom prefabrykowany biały park modułowy dom
| Główna struktura: | Lekka stal |
|---|---|
| Materiał izolacyjny: | wełna szklana lub też warstwowa EPS/XPS/PU |
| dach: | Płyta warstwowa EPS/pokrycie stalowe/gont asfaltowy |

