Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ modular steel prefab homes ] mecz 659 produkty.
Stalowe konstrukcje o kształtowaniu na zimno Oświetlone stalowe ramy prefabrykowane domy w nowoczesnym stylu
| Typ: | Dom prefabrykowany Willa |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Płyta ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |
Specjalistyczna kapsuła kosmiczna, dom z konstrukcją ze szkła lodowego, idealny dla przyjaznych środowisku wycieczek.
| Rama: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm Struktura ściany |
|---|---|
| Ciężka stalowa rama podwozia: | Ciężka stalowa rama podwozia |
| Zewnętrzna ścianę Batten: | Aluminiowy panel kompozytowy |
Teel Structure Prefabrykowany Dom.
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC o grubości 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |
ICC EN-1090 Prefabrykowane domy z lekkiej stali
| Materiał ramy: | Lekka stal |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Domy prefabrykowane w stylu AS/NZS z lekkiej stali
| Materiał ramy: | Lekka stal |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Zestaw domów modularnych z lekkiej stali w stylu europejskim Willa prefabrykowana
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75mm/0,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Zrównoważone stalowe ramy o lekkim wymiarze AS4600 Domy i mieszkania prefabrykowane
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75mm/0,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Wysokiej jakości Villa Dom drewniany Luksusowy AS/NZS Prefabrykowane domy z lekkiej stalowej ramy
| Główna struktura: | Lekka stal |
|---|---|
| Materiał ściany: | Panel Alc / okładzina z cementu włóknistego + płyta MGO / płyta gipsowo-kartonowa |
| Materiał izolacyjny: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Prefabrykowane domy ze stali lekkiej: budowa domów mieszkalnych ze stali odpornych na trzęsienia ziemi
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC o grubości 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |
Zestawy domów prefabrykowanych odpornych na trzęsienia ziemi, tanie domy modułowe / mały domek
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Włókiennicze: | 0,5 mm colorbond (można wybrać inny kolor) |
| Sufit: | Płyta MGO 12mm |

