Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ modular steel prefab homes ] mecz 659 produkty.
Szybko-Budowane Wille Prefabrykowane: Zaprojektowane ze Stali Bluescope zgodnie z Australijskimi Standardami
| Ramka mterialna: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Australijskie standardowe prefabrykowane domy stalowe z certyfikowanymi oknami i drzwiami bezpieczeństwa
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC o grubości 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |
Prefabrykowany dom modułowy Mały dom na kółkach z oknem z podwójnym szkłem
| Piętro: | Podłoga MDF o grubości 9 mm |
|---|---|
| Łazienka: | Prysznic, toaleta, zestaw toaletkowy |
| Wielkość: | 2,35*7,8 m |
Nowoczesny prefabrykowany lekki stalowy dom z ramą, willa, apartament, dach, panel warstwowy EPS do zamieszkania
| Ramka mterialna: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Modułowa prefabrykowana lekka konstrukcja stalowa Mały dom na kółkach: najlepszy towarzysz podróży
| Structure: | Light steel structure |
|---|---|
| Roof: | Vapor Barrier for roof |
| Vapor Barrier for roof: | customizable |
Koszt gotowej stalowej ramy Prefabrykowany mały dom na kółkach z przyczepą
| Dach: | Warstwa wzmacniająca dach na dach |
|---|---|
| Posadzka: | 9 mm laminowane podłogi |
| Rozmiar: | 2,35*7,4 m |
Przedbudowane małe domy MDF drzwi do łazienki
| Drzwi zewnętrzne (wejście): | Drzwi aluminiowe z podwójnymi szybami |
|---|---|
| Piętro: | Podłoga MDF o grubości 9 mm |
| ściana zewnętrzna: | Płyta warstwowa metalowo-PU o grubości 16mm |
Tiny Homes NZ: zrównoważone, elastyczne życie - Fox Cabins AS/US Modular Home Steel House Kits
| Struktura: | lekka stalowa rama |
|---|---|
| Ściana: | Płyta WPC |
| Podłoga: | podłogi laminowane |
Prefabrykowane zestawy domów ze stali lekkiej / domek w domku do zamieszkania
| Materiał ramy: | Lekka stal |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Wielofunkcyjny prefabrykowany australijski standard Granny Flats Mały dom modułowy ADU
| Materiał ramy: | 0,75 m/0m.95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |

