Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ modular steel prefab homes ] mecz 659 produkty.
ICC EN-1090 Lekkie stalowe prefabrykowane dwupiętrowe luksusowe domy wille z umywalką, prysznicem
| Materiał ramy: | Lekka stal |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Płyta ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Modułowy prefabrykowany domek na kółkach
| Panel ściany wewnętrznej: | Drewno WPC |
|---|---|
| Podłoga w strefie suchej: | Podłoga MDF o grubości 9 mm |
| Drzwi zewnętrzne: | ) Podwójne szyby Alum. Drzwi |
Standardowy zestaw domów prefabrykowanych modularnych UE/UA/USA Mały dom na kółkach z trzema sypialniami
| Drzwi zewnętrzne: | Drzwi aluminiowe z podwójnymi szybami |
|---|---|
| Produkt: | Mały dom |
| Podłoga w strefie suchej: | Podłoga MDF o grubości 9 mm |
Budynek mieszkalny z ramą stalową / Prefabrykowane mieszkanie odporne na tajfun
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75m/0m,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Okładzina ścienna Colorbond l/płyta WPC/włókno-cement |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
SOHO stalowa konstrukcja prefabrykowane budynki mieszkalne, prefabrykowane zestawy domów spacjalnych
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
|---|---|
| Ramka mterialna: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
AS/NZS Luxury Prefabricated Modular Houses For Sale
| Główna struktura: | Lekka stal |
|---|---|
| sypialnia: | 4 |
| Łazienka: | 5 |
Australia Standard Modular Kit Home Prefabrykowany Mały Dom Na Kołach Przyczepa do mieszkania
| Mobilność: | Łatwy do transportu |
|---|---|
| Rodzaj fundamentu: | Malutkie domki na kółkach |
| Włókiennicze: | Okładzina Al-Mg-MnMetal Okładzina WPC |
Mały domek na kółkach dla AS/NZS/USA Luksusowy dom mobilny z 2 sypialniami
| Struktura: | lekka stalowa rama |
|---|---|
| Ściana: | Płyta WPC |
| Podłoga: | podłogi laminowane |
Europejski dom modułowy Prefabrykowane małe domki na kółkach gotowe do wysłania Zbudowane przez DeepBlue Smarthouse
| Mobilność: | Łatwy do transportu |
|---|---|
| Rodzaj fundamentu: | Malutkie domki na kółkach |
| Włókiennicze: | Okładzina Al-Mg-MnMetal Okładzina WPC |
Dwa sypialnie, dom z konstrukcją ze szkieletu
| Ramka mterialna: | Rama stalowa 0,75 mm/0,9 5 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Płyta ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |

