Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ modular steel prefab homes ] mecz 659 produkty.
Dwupiętrowe domy modułowe Willa prefabrykowana Dom stalowy z piękną dekoracją
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75mm/0,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Insulation: | glass wool/EPS/XPS/PU sandwich panel |
Domy prefabrykowane i mieszkania dla babci i domy o konstrukcji stalowej
| Lekka konstrukcja stalowa: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm Struktura ściany |
|---|---|
| Warstwa wzmacniająca dach na dach: | 15 mm tablica OSB |
| Płyta OSB 5mm f: | Normalna bariera pary |
Nowoczesne Domy Modułowe z Lekką Stalową Konstrukcją Prefabrykowane Składane Domy dla Babci
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC o grubości 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |
Prefabrykowana Chata Dom Jabłkowy Aluminiowe Drzwi Przesuwne Domki Mobilne z Konstrukcją Stalową
| Drzwi zewnętrzne: | Aluminiowe przesuwane drzwi |
|---|---|
| Oświetlenie: | CE, AS/NZS, UL Standard Light lub inne |
| Sufit: | Panel sufitowy PVC |
Lekki stalowy szkielet prefabrykowane modułowe domy Mobilne zestawy Składany dom
| Wewnętrzna podszewka: | Płyta włókno-cementowa 8 mm |
|---|---|
| Posadzka: | 9 mm laminowane podłogi |
| Pokonywanie zakrętów:: | Gzyms gzymsowy skośny 90mm |
Najnowocześniejszy modułowy, prefabrykowany mały dom: innowacyjna konstrukcja z lekkiej stali na kole
| Szczegóły pakowania: | Goły pakiet / 40HQ |
|---|---|
| Czas dostawy: | 30-40 dni |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Luksusowe domy modułowe: Prefab Garden Studios Expansive Decks For Airbnb
| Podstawowa izolacja: | Wełna szklana R2.5 |
|---|---|
| Pokład: | 1,5m |
| Okładzina ścian zewnętrznych: | Siding James Hardie o grubości 8 mm |
NZ / AS Prefab Modular Tiny House Kit Luksusowy Prefab Tiny House On Wheels
| Marka: | DEEPBLUE INTELIGENTNY DOM |
|---|---|
| Nazwa: | Queensland |
| Wielkość: | 2,35 * 8 m |
Prefabrykowane domy modułowe Mobilny domek na kółkach na kemping
| Używane do:: | Hotel/dom ogrodowy |
|---|---|
| okładziny ścian zewnętrznych: | metalowy panel warstwowy PU |
| okładzina ścian wewnętrznych: | Zintegrowany panel ścienny |
Nowoczesne domy modułowe: trzęsienioodporne, prefabrykowane, stalowe domy i wiatroodporne willi na plaży
| ściana zewnętrzna: | Płyta elewacyjna z cementu włóknistego |
|---|---|
| ściana wewnętrzna: | Płyta gipsowo-kartonowa 12mm/płyta MGO 12mm |
| Dachówka: | gont colorbond/asfaltowy |

