Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ modular steel prefab homes ] mecz 659 produkty.
Zdobądź dom z prefabrykowanym budynkiem ze ścianą WPC
| Ściana zewnętrzna: | płyta pcv / płyta wpc / calding z cementu włóknistego |
|---|---|
| Ściana wewnętrzna: | Płyta gipsowo-kartonowa 12mm / płyta MGO 12mm |
| Sufit: | płyta gipsowo-kartonowa / płyta MGO |
Izolacja przesuwnych drzwi wewnętrznych Lekka rama stalowa Prefabrykowane domy modułowe
| Użycie: | Dom, biuro, hotel, sklep |
|---|---|
| Kolor: | Zindywidualizowane |
| Nazwa produktu: | Prefabrykowany dom modułowy z 3 sypialniami |
Zestaw Form Stalowa rama Prefabrykowane domy modułowe Prefabrykowany panel sufitowy PCV Loft House
| Drzwi zewnętrzne: | Aluminiowe drzwi przesuwne |
|---|---|
| Oświetlenie: | Standardowe światło CE, AS/NZS, UL lub inne |
| Sufit: | Panel sufitowy PCV |
Prefabrykowany, lekki, stalowy ramy kosmiczne, mały budynek, przenośny dom na kółkach
| Szczegóły pakowania: | Nagi pakiet / 40HQ |
|---|---|
| : | |
| : |
Dom prefabrykowany Bungalow z lekką stalową ramą
| Szczegóły pakowania: | Goły pakiet / 40HQ |
|---|---|
| Czas dostawy: | 30-40 dni |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Prefabrykowany dom w kształcie litery A z lekką stalową ramą zgodną ze standardem NZS/AS
| Szczegóły pakowania: | Goły pakiet / 40HQ |
|---|---|
| Czas dostawy: | 30-40 dni |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Prefabrykowane luksusowe wille fabryczne zbudowane domy prefabrykowane domy modułowe domy stalowe
| Materiał okładziny: | Arkusze w kolorze stali / panele warstwowe |
|---|---|
| Struktura: | lekka stalowa rama |
| Kolor ścian zewnętrznych: | Opcje |
Dom prefabrykowany Container Dom publiczny Model Toaleta PU Panel z kanapką
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75mm/0,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Materiał sufitu: | Płyta MGO/ Płyta gipsowo-kartonowa+inne |
Prefabrykowane domy mobilne Dom prefabrykowany Biały modułowy mały dom wakacyjny
| Główna struktura: | Lekka stal |
|---|---|
| Materiał izolacyjny: | wełna szklana lub też warstwowa EPS/XPS/PU |
| Dach: | Płyta warstwowa EPS/pokrycie stalowe/gont asfaltowy |
Wyposażone w mieszkanie w budynku
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75m/0m,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |

