Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ modular steel prefab homes ] mecz 659 produkty.
Luxury Prefab Steel Structure Villa Modular Homes With Light Gauge Steel Framing (Luksowe domy modułowe z prefabrykowaną konstrukcją stalową)
| Szczegóły pakowania: | lekka stal luzem, udekoruj materiał panelowy na palecie, inne okucia w pudełkach, ładowane do 4 |
|---|---|
| Czas dostawy: | zależy od powierzchni budynku, normalne 35 dni! |
| Możliwość Supply: | 15000 metrów kwadratowych miesięcznie |
Wysokiej jakości europejskie, dwupiętrowe, luksusowe, prefabrykowane, lekkie, stalowe domy modułowe
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75m/0m,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Prefabrykowana willa i modułowe zestawy domów ze stalowej ramy dla Urugwaju | Trwałe i konfigurowalne
| Materiał ramy: | dom z lekkiej stalowej ramy |
|---|---|
| Wycielenie zewnętrzne: | Panel ALC/płyta WPC o grubości 50 mm |
| Izolacja: | wata szklana EPS |
Lekkie ramy stalowe Prefab Modularne domy nadwodne Bungalow Holiday Resort Hotel Villa
| Materiał ramy: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Bungowie prefabrykowane z lekkiej konstrukcji stalowej
| Materiał ramy: | 0,75 m/0m.95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm panel ALC/włókno-cement |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Luksusowa lekka konstrukcja stalowa Prefabrykowana willa Okno ze stopu aluminium Nowoczesne domy modułowe
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
|---|---|
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75mm/0,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
| Drzwi: | stalowe drzwi antywłamaniowe / WPC lub drzwi ze sklejki. |
Podwójna willa w stylu chińskim w stylu retro / prefabrykowana willa Lekkie domy ze stalowej ramy z dobrą wentylacją
| Użycie: | Willa, dom |
|---|---|
| Materiał: | Stal, płyta warstwowa, spawana stal o przekroju H |
| Drzwi: | Stalowe drzwi antywłamaniowe, drzwi ze stopu aluminium |
Łatwo stalowa ramka ruchoma prefabrykowana dom modularny dom geodezyjny dom dom dom bungalow zestawy
| Używać: | Hotel, dom, kiosk, stoisko, biuro, sklep, willa, warsztat, zakład |
|---|---|
| Projekt: | Głęboki niebieski projektant |
| Kolor: | Prawie każdy drewniany kolor |
2-piętrowy dom wielofamilijny
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC o grubości 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |
ICC EN-1090 Światło ramy prefabrykowane stalowe dom mobilny villa zestawy drewniane bungalowy
| Rama ze stali: | AZ150 G550 stal lekka 0,75mm |
|---|---|
| Podstawowa izolacja: | Wełna szklana R2.5 |
| Panel ścienny wewnętrzny (obszar suchy): | Zintegrowany panel ścienny/płyta gipsowo-kartonowa |

