Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ modular steel prefab homes ] mecz 659 produkty.
Oszczędność energii Przystępna cena Prefab Modularne Home Kit Stalowa struktura Villa Prefabrykowane wille
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
|---|---|
| Podłoga: | Laminat/drewniany/płytka |
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
Oświetlone stalowe ramy Prefab Eco Modular Home Mały dom na kółkach Prefabrykowane domy
| Szczegóły pakowania: | Goły pakiet / 40HQ |
|---|---|
| Czas dostawy: | 30-40 dni |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T |
AS/NZS/USA Standardowy prefabrykowany dom modułowy z lekką ramą stalową
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
|---|---|
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 m/0,95 mm/1,15 mm |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Australia Mały dom na kółkach przyczepa prefabrykowana modularny dom stalowy ramy zestawy
| Strona projektu: | Australia |
|---|---|
| Wielkość: | 2,35 * 8 m |
| Główna struktura: | G550GD AZ150 stal lekka 0,75mm |
Mały modularny prefabrykowany hotel i bungalow nadwodny
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Izolacja: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
Australijska standardowa luksusowa prefabrykowana willa stalowa / prefabrykowany dom modułowy ICC EN-1090
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75mm/0,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Australijskie przenośne lekkie stalowe domki dla babci niedrogie domy modułowe / prefabrykowane małe domy ADU
| Podłoga: | Laminat/drewno/płytka |
|---|---|
| Zadaszenie: | Płyta warstwowa EPS/pokrycie stalowe/asfalt |
| Drzwi: | metalowe drzwi antywłamaniowe / drzwi przesuwne z PCV |
Domy prefabrykowane modułowe z ramką AS4600 z lekkiej stali ogród pergola
| Dodatkowa izolacja: | Panel poliuretanowy 50 mm |
|---|---|
| Pod suchą częścią parteru: | Arkusz CFC 15 mm (wysoka gęstość) |
| Oświetlenie: | LED |
Luxury Prefab Tiny Home Ready To Ship Steel Modular Home Boat Pływający Hotel
| Zewnętrzny materiał ściany:: | Aluminium-Magnesium-Mangańska płyta |
|---|---|
| Marka: | DEEPBLUE INTELIGENTNY DOM |
| Wielkość: | 2,35 * 8 m |
Cyclone Proof Prefab Shipping Container Homes, IBC Nowoczesny Prefab Modular Home
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75m/0m,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Materiał sufitu: | Płyta MGO/ płyta gipsowo-kartonowa+inne |

