Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ modular steel prefab homes ] mecz 659 produkty.
Aus Dom jednorodzinny z garażem, lekki, stalowy, prefabrykowany, modułowy, dom zestaw, willi z normą CE
| okno: | OKNO PRZESUWNE PCV |
|---|---|
| Drzwi: | Stalowe drzwi, aluminiowe drzwi |
| Tworzywo: | Cementowe panele ścienne EPS + lekka stalowa rama/konstrukcja betonowa |
Resort Hotel Garden Studios: Prefabrykowane kabiny ze stali o lekkim rozmiarze gotowe do budowy modułowego domu
| Użycie: | Hotel |
|---|---|
| Rama ścienna: | AZ150 G550 Zinc & Alu. AZ150 G550 Cynk i aluminium. coated steel 0.75mm |
| Sufit: | Zintegrowany panel ścienny/płyta gipsowo-kartonowa |
lat dach Nowoczesne oświetlone stalowe ramy dla budynków budowlane domy modularne domy fabryczne
| Podłoga: | drewniany |
|---|---|
| Kolor: | Opcjonalnie |
| Struktura: | Prefabrykowany |
USA / AU / NZ Standardowy Dom Modularny Prefab Tiny Domy Na sprzedaż Małe domki kempingowe
| Strona projektu: | Brisbane, Australia |
|---|---|
| Wielkość: | 2350*8000mm |
| Kolor: | Zastosowane opcje |
Luxury Modular Modern Style Smarthouse Prefab Villa
| Structure: | Light Steel Frame |
|---|---|
| Exterior Wall Color: | options |
| Movable: | optional |
Ruchomy dom kontenerowy, w pełni wykończone domy modułowe do przechowywania kontenerów
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
|---|---|
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75m/0m,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Lekki stalowy system ramowy Odporne na wilgoć nowoczesne prefabrykowane domy mobilne
| Materiał ramy: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Okładzina Colorbond/panel ALC 100 lub 50mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Niestandardowy projekt, prefabrykowany drewniany bungalow z certyfikatem ISO9001, luksusowy dom w stylu domku
| Używać: | Hotel, dom, kiosk, stoisko, biuro, sklep, willa, warsztat, zakład |
|---|---|
| Projekt: | dostępny projekt klienta |
| Kolor: | Prawie każdy drewniany kolor |
Prefabrykowane zestawy domów mobilnych z prefabrykowanymi podłogami winylowymi o grubości 1,5 mm AS / NZS 4600 Lekka stalowa rama
| Rama ze stali: | AZ150 G550 stal lekka 0,75mm |
|---|---|
| ściana zewnętrzna: | Normalna paroizolacja |
| Panel ścienny wewnętrzny (obszar suchy): | Zintegrowany panel ścienny/płyta gipsowo-kartonowa |
Modułowy dom prefabrykowany studio ogrodowe z lekką stalową ramą i rozległym pokładem
| sypialnia: | 1 |
|---|---|
| Materiał sufitowy: | Płyta MGO/ Płyta gipsowo-kartonowa+inne |
| Panel sufitowy: | Zintegrowany panel ścienny/płyta gipsowo-kartonowa |

