Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ modular steel prefab homes ] mecz 659 produkty.
Modularny dom prefabrykowany Mały dom na kółkach z lekką stalową ramą do wynajęcia
| Szczegóły pakowania: | Goły pakiet / 40HQ |
|---|---|
| Czas dostawy: | 30-40 dni |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T |
10 mm podłogi MDF Sucha powierzchnia podłogi Luxury Prefab Tiny House On Wheels
| Strona projektu: | Australia |
|---|---|
| Wielkość: | 2,35 * 8 m |
| Główna struktura: | G550GD AZ150 stal lekka 0,75mm |
Koszty za m2 dla małych domów w Australii
| Przewoźny: | Tak, zaprojektowany z myślą o łatwym transporcie |
|---|---|
| Główny materiał: | lekka rama stalowa G550GD AZ150 0,75mm |
| Ogrzewaniechłodzenie: | System HVAC typu mini-split |
Nowoczesne ruchome akcenty Modularny dom wakacyjny / prefabrykowane studio ogrodowe dla wakacji
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
|---|---|
| dach: | Płyta warstwowa EPS/pokrycie stalowe/asfalt |
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75mm/0,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
Jednopokojowe stalowe bungalowy plażowe, małe zestawy domów z prefabrykatów, lekka stalowa podstawa
| Fundacja: | Belka dwuteowa i lekki fundament stalowy |
|---|---|
| Podłoga: | Płyta MGO 12 mm i płyta laminowana |
| ściana zewnętrzna: | Płyta WPC i płyta OSB |
Nowoczesne prefabrykowane domki prefabrykowane Willa konstrukcja stalowa o lekkim rozmiarze mieszkania dom modularny Ktis
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75mm/0,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Modułowa prefabrykowana konstrukcja ze stali lekkiej
| Lekka konstrukcja stalowa: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm kratownica dachowa |
|---|---|
| Zewnętrzna okładzina ściany: | Panel ALC 50mm |
| Wewnętrzny panel ścienny: | Panel dekoracyjny ze stali ocynkowanej i PU |
/ As / Us Prefab Tiny Home Kits na przyczepie gotowe do wysyłki z kąpielą
| Struktura: | lekka stalowa rama |
|---|---|
| okładziny ścian zewnętrznych: | metalowy panel warstwowy PU |
| okładzina ścian wewnętrznych: | Zintegrowany panel ścienny |
2 piętrowe nowoczesne stalowe budynki prefabrykowane
| Materiał okładziny: | Arkusze w kolorze stali / panele warstwowe |
|---|---|
| Struktura: | lekka stalowa rama |
| Kolor ścian zewnętrznych: | Opcje |
Tiny Homes NZ: zrównoważone, elastyczne życie - Fox Cabins AS/US Modular Home Steel House Kits
| Struktura: | lekka stalowa rama |
|---|---|
| Ściana: | Płyta WPC |
| Podłoga: | podłogi laminowane |

