Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ modular steel prefab homes ] mecz 659 produkty.
AU/NZ Standard Prefabrykowany Dom Modułowy Lekka Stalowa Konstrukcja Składany Dom dla Babci
| Materiał ramy: | Lekka stalowa rama |
|---|---|
| Izolacja: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |
| Podłoga: | Laminat/drewno/płytka |
Gotowy dom prefabrykowany. Modułowe domy z 4 sypialniami. Przenośny i łatwy w montażu.
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
|---|---|
| Materiał izolacyjny: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75mm/0,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
Modułowa przenośna lekka stalowa willa Dom Luksusowy prefabrykowany materiał izolacyjny
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75mm/0,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Prefabrykowany dom modułowy prefabrykowany drewniany bungalow z lekką ramą stalową
| Struktura: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95mm konstrukcja ściany |
|---|---|
| Dachówka: | Arkusz dachowy Colorbond o grubości 0,5 mm |
| nazwisko: | Strona główna Bungalowy na plaży |
Gorąca sprzedaż dom prefabrykowany Willa szybka konstrukcja lekka stal dom modułowy gotowy do wysyłki
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 m/0 m, 95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
| Izolacja: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |
Prefabrykowane studia ogrodowe AS/NZS z modułowym domem z lekkiej stalowej ramy dla Airbnb
| Projekt: | dostępny projekt klienta |
|---|---|
| Listwa ścienna zewnętrzna: | Listwa 22 mm |
| Okładzina ścian zewnętrznych: | Panel ALC/WPC o grubości 50 mm |
Szybki modułowy dom prefabrykowany Luksusowe domy prefabrykowane z paneli kanapkowych
| Rodzaj: | Domy jednorodzinne |
|---|---|
| sypialnia: | 4 sypialnie |
| Standard: | Jak/nas |
Nowoczesne domki prefabrykowane i domki kontenerowe
| Nazwa: | Queensland 2524t |
|---|---|
| Rozmiar: | 2350*8000mm |
| Typ: | Mały domek na kółkach |
Prefab Tiny House On Wheels z AS/US Light Steel Frame Modular Home
| Przewoźny: | Tak, zaprojektowany z myślą o łatwym transporcie |
|---|---|
| Główny materiał: | lekka rama stalowa G550GD AZ150 0,75mm |
| Ogrzewaniechłodzenie: | System HVAC typu mini-split |
Lekka stalowa rama mobilna kabina hotelowa prefabrykowana kopuła dom lekka stal zestawy modułowy dom
| używać: | Hotel, dom, kiosk, stoisko, biuro, sklep, willa, warsztat, zakład |
|---|---|
| Projekt: | Projektowanie klientów |
| Kolor: | Prawie każdy drewniany kolor |

