Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ modular steel prefab homes ] mecz 659 produkty.
Domy prefabrykowane w pojemnikach wodoodpornych
| Używać: | Dom, willa |
|---|---|
| Kolor: | Wykonane przez klienta |
| Tworzywo: | Lekka stalowa rama |
Łatwy transport Szybkie montaż Meble Prefab Modularny Dom Babcia mieszkanie / ADU
| Szczegóły pakowania: | Goły pakiet / 40HQ |
|---|---|
| Czas dostawy: | 30-45 dni |
| Zasady płatności: | T/T, D/P, D/A, L/C |
Mobilne Mini Prefab Studio Modularne Domy Stalowe Domy Zestawy Do Budowy Światła Ramy CFC Sheet
| Model:: | Willa Modułowa - Ziemia |
|---|---|
| Rama ze stali: | AZ150 G550 stal lekka 0,75mm |
| ściana zewnętrzna: | Okładzina WPC |
Nowoczesna lekka konstrukcja stalowa z płaskim dachem do budowy budynków
| Struktura: | Prefabrykowany |
|---|---|
| Wielkość: | Zindywidualizowane |
| Materiał: | stali |
Prefabrykowane domy mobilne niestandardowe domy o konstrukcji stalowej prefabrykowane mieszkanie dla babci / ADU
| Rama ze stali: | Stalowe ramy ścienne AS1397 G550 AZ150 0,75 mm |
|---|---|
| Panel ścienny wewnętrzny (obszar suchy): | Zintegrowany panel ścienny/płyta gipsowo-kartonowa |
| Rodzaj: | ADU/dziadek mieszkanie |
Prefabrykowana willa, luksusowy dwupiętrowy zintegrowany dom ze stali lekkiej
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75mm/0,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Panele słoneczne Domy prefabrykowane Modularne W pełni wykończone
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
|---|---|
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75m/0m,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Dom prefabrykowany z 2 sypialniami o niestandardowym rozmiarze i dachem z płyty warstwowej EPS / wełny skalnej / PU
| adres projektu: | Sydnej |
|---|---|
| Ściana: | Płyta warstwowa EPS/wełna mineralna/PU |
| Instalacja: | łatwa instalacja |
Prefabrykowany modułowy dom luksusowy w standardzie USA, dostosowany do potrzeb rodzin, z lekkiej stali, dom na zamówienie
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100/50 mm/płyta WPC/włókno cem |
|---|---|
| Inne dopasowanie: | toaleta, umywalka, prysznic, kuchnia itp |
| Materiał sufitu: | MGOboard/ Płyta gipsowo-kartonowa+inne |
USA Dom modułowy Dom prefabrykowany Środowiskowy Dom konstrukcja ze stali lekkiej Willa Dom jednorodzinny
| Materiał ramy: | Lekka stal |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC o grubości 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |

