Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ steel frame buildings ] mecz 1049 produkty.
Odporna na wiatr dwupiętrowa lekka stalowa willa, lekkie domy z metalową ramą
| Materiał ramy: | dom z lekkiej stalowej ramy |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Wysokiej jakości prefabrykowane studio ogrodowe.
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
|---|---|
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75mm/0,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Domy prefabrykowane z lekkiej stali
| Ramka mterialna: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Prefabrykowany oświetleniowy ramy stalowe Studio ogrodowe Dom ISO Standard
| Wielkość: | prawie bez ograniczeń |
|---|---|
| Użycie: | Hotel, dom, kiosk, stoisko, biuro, sklep, willa, warsztat, roślina |
| Projekt: | dostępny projekt klienta |
Przystępny koszt dom prefabrykowany Willa Lekkie stalowe ramkowe domy z przesuwnymi oknami PVC
| Rodzaj: | Tanie budownictwo mieszkaniowe |
|---|---|
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75mm/0,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
Chłodnie ukształtowany stalowy ramy prefabrykowany dom ogród studio dla biura Hotel do wynajęcia
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC o grubości 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Materiał sufitu: | MGOboard/ Płyta gipsowo-kartonowa+inne |
Świetlny stalowy ramy prefabrykowane nadwodne bungalow / prefabrykowany dom dla ośrodka
| Materiał ramy: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Austraila Babcia Płaska konstrukcja stalowa Bungalow, Sandwich Cladding Silny dom mobilny
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
|---|---|
| Materiał ramy: | 0,75 m/0m.95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Szybka instalacja Prefab Light Steel Frame Structure Australia Standard Granny Flats
| Typ: | zestawy kabin panelowych |
|---|---|
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 m/0 m, 95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
Nowoczesny dom z lekkiego szkieletu stalowego o 4 sypialniach, 2-piętrowy | Prefabrykowany dom jednorodzinny
| Ramka mterialna: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |

