Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ steel frame buildings ] mecz 1049 produkty.
Łatwo stalowa ramka ruchoma prefabrykowana dom modularny dom geodezyjny dom dom dom bungalow zestawy
| Używać: | Hotel, dom, kiosk, stoisko, biuro, sklep, willa, warsztat, zakład |
|---|---|
| Projekt: | Głęboki niebieski projektant |
| Kolor: | Prawie każdy drewniany kolor |
Prefabrykowany Garden Studio Light Steel Space Steel Frame Building Design
| Wall frame: | AZ150 G550 light steel 0.75mm |
|---|---|
| Vapor barrier: | Normal Vapor barrier |
| Flooring for ground floor (wet area): | 1.5mm Vinyl Flooring/Ceramic tile |
ICC ES Light Gauge Steel Frame Prefab Overwater Bungalows Studio ogród/podwórko
| Główny system konstrukcji stalowych: | AS1397 G550 AZ150 Stalowa rama 0,95 mm |
|---|---|
| System dachowy: | Listwa 35 mm |
| Paroizolacja: | Normalna paroizolacja |
Niedrogie małe domy na kółkach z lekką stalową ramą prefabrykowane kabiny z AS/US
| Drzwi zewnętrzne: | Australijskie standardowe drzwi ałunu |
|---|---|
| Podłoga: | Płyta cementowo-włóknista o grubości 15 mm |
| Wewnętrzne schody: | Rama stalowa z wykończeniem |
Wysokiej jakości europejskie, dwupiętrowe, luksusowe, prefabrykowane, lekkie, stalowe domy modułowe
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75m/0m,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
AS/US Lekkie stalowe ramy prefabrykowane domy o oszczędności energii Moderne domy modułowe
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC o grubości 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |
Australia Standard Panelized System Luksusowe Lekkie Stalowe Ramy Prefabrykowanych Domów
| Ramka mterialna: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Płyta ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Lekka stalowa rama Prefabrykowana Eco Modułowa Tiny Trailer Home Modułowe domy prefabrykowane
| Struktura: | Lekka stalowa rama |
|---|---|
| Zadaszenie: | Colorbond |
| Ściana zewnętrzna: | PU Sandwich Metal Panel |
Dwupokojowy kreatywny projekt. Prefabrykowana konstrukcja z lekkiej stali dom jednorodzinny.
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC o grubości 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |
AS/US Duplex Steel Frame Ultra nowoczesne domy prefabrykowane z ośrodkiem stalowym o lekkim rozmiarze
| Użycie: | Willa, dom, hotel |
|---|---|
| Materiał: | Panel warstwowy, różne do wyboru |
| Nazwa produktu: | Willa prefabrykowana lekka konstrukcja stalowa wieżowiec |

