Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ steel frame buildings ] mecz 1049 produkty.
Modułowy Domek na Kołach.
| Sypialnia: | Włączać |
|---|---|
| Rodzaj drzwi: | masywne drewno/włókno szklane |
| Wewnętrzna okładzina ściany: | Zintegrowany panel ścienny |
Nowoczesne domy prefabrykowane Najwyższej jakości konstrukcja ze stali lekkiej AS / NZS
| Posadzka: | Płyta podłogowa CFC, płytki porcelanowe, podłoga MDF lub inne |
|---|---|
| Łata dachowa: | Listwa 35 mm |
| Główne materiały: | lekka stalowa rama |
Świetlny ramy stalowe prefabrykowane domy modułowe ogród biuro z podwójnymi szybami
| Użycie: | Hotel, dom, kiosk, stoisko, biuro, sklep, willa, warsztat, roślina |
|---|---|
| Projekt: | dostępny projekt klienta |
| Kolor: | prawie każdy kolor drewna |
Szybkie budownictwo Willa ze stali lekkiej zintegrowane zestawy domów Australia Standardowe ramy ze stali Bluescope
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC o grubości 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |
Nowoczesne prefabrykowane domki prefabrykowane domy prefabrykowane
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC o grubości 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |
Lekka stalowa rama Metalowe drzwi antywłamaniowe Stalowa rama Dom Prefabrykowana willa
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
| Izolacja: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |
Panel aluminiowy zewnętrzne ściany Hotel Prefab Light Steel Ram House Dome House Of Cabin
| Nazwa produktu: | Prefabrykowany luksusowy hotel |
|---|---|
| Użycie: | Dom, luksusowy hotel |
| Struktura: | lekka stalowa rama |
Prefabrykowany dom z prefabrykatów z lekkiej stali z prefabrykatów, zielone domy z prefabrykatów
| Posługiwać się: | Gabinet |
|---|---|
| Drzwi: | Drzwi MDF fornirowane melaminą |
| Rozmiar: | 12*16m |
AS4600 Łatwe stalowe ramy prefabrykowane luksusowe domy prefabrykowane
| dach: | Płytka Asfaltowa |
|---|---|
| Ściana: | Może wybrać |
| 1F Aera: | 163㎡ metrów kwadratowych |
Koszt gotowej stalowej ramy Prefabrykowany mały dom na kółkach z przyczepą
| Dach: | Warstwa wzmacniająca dach na dach |
|---|---|
| Posadzka: | 9 mm laminowane podłogi |
| Rozmiar: | 2,35*7,4 m |

