Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ prefab steel houses ] mecz 1116 produkty.
Luksusowa prefabrykowana willi Modularne bungalowy Dom z lekkim stalowym zestawem domów
| Lokalizacja projektu: | Tahiti |
|---|---|
| Kolor ścian zewnętrznych: | Opcje |
| Okna: | Drzwi aluminiowe z podwójnymi szybami |
Chiny Prefab Steel FramePanelized Home Kits 40Ft Sandwich Panel wodoodporne luksusowe wille
| Sypialnia: | 8 sypialni |
|---|---|
| Powierzchnia:: | 564,27 mkw |
| Aplikacja: | Dom ze stali, do użytku rodzinnego |
Chiny Prefab Steel FramePanelized Home Kits 40Ft Sandwich Panel wodoodporne luksusowe wille
| Sypialnia: | 6 sypialni |
|---|---|
| Powierzchnia:: | 328,17 mkw |
| Aplikacja: | Dom ze stali, do użytku rodzinnego |
Willa prefabrykowana Willa prefabrykowana z stalowej ramy Efektywne domy
| Materiał okładziny: | Arkusze w kolorze stali / panele warstwowe |
|---|---|
| Struktura: | lekka stalowa rama |
| Kolor ścian zewnętrznych: | Opcje |
Prefabrykowany domek na kółkach. Modułowa, lekka konstrukcja ze stali, z systemem opracowanym.
| Główny materiał: | Lekka stalowa konstrukcja |
|---|---|
| Posadzka: | Podłoga WPC |
| Kolor ścian zewnętrznych: | Opcje |
Standardowe australijskie domy modułowe konstrukcja konstrukcja stalowa ramy budowy stalowe zestawy domów
| nazwisko: | Dom w Sewilli |
|---|---|
| Rozmiar:: | 17944 × 11522 mm |
| Parter na parterze:: | 149SQM |
AS/US Prefabrykowana Willa Rozszerzalny Dom Z Lekkiego Stalu Willa Na sprzedaż
| Zewnętrzna okładzina ściany: | kamień kulturalny |
|---|---|
| Instalacja: | Możliwość samodzielnego montażu lub profesjonalnej instalacji |
| Trwałość: | Odporne na pogodę i długotrwałe |
2-piętrowy dom modułowy luksusowy prefabrykowany dom o lekkim wymiarze stalowym z australijskim standardem
| Dach: | Dachówka |
|---|---|
| Płyta powięzi: | Stalowa deska powięzi |
| Zewnętrzna okładzina ściany: | Panel ALC 50mm |
Prefabrykowany modułowy dom luksusowy w standardzie USA, dostosowany do potrzeb rodzin, z lekkiej stali, dom na zamówienie
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100/50 mm/płyta WPC/włókno cem |
|---|---|
| Inne dopasowanie: | toaleta, umywalka, prysznic, kuchnia itp |
| Materiał sufitu: | MGOboard/ Płyta gipsowo-kartonowa+inne |
System panelowy stalowej konstrukcji prefabrykowanej willi | Nowy projekt niestandardowego domu
| Ściana zewnętrzna: | Rama ze stali corten 0,75 mm, wykończenie mgo |
|---|---|
| wykończenie dachu: | Glav.alu. Glav.alu. corrugated sheet, colorbond blacha falista, colorbond |
| Ściana wewnętrzna: | Ściana-12mm Mgo.Wykończenie zlicowane |

