Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ prefab steel houses ] mecz 1116 produkty.
Prefabrykowane zestawy domów mobilnych z prefabrykowanymi podłogami winylowymi o grubości 1,5 mm AS / NZS 4600 Lekka stalowa rama
| Rama ze stali: | AZ150 G550 stal lekka 0,75mm |
|---|---|
| ściana zewnętrzna: | Normalna paroizolacja |
| Panel ścienny wewnętrzny (obszar suchy): | Zintegrowany panel ścienny/płyta gipsowo-kartonowa |
Prefabrykowany bungalow odporny na huragan, nadwodny domek prefabrykowany drewniany dom
| Materiał ramy: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm / płyta WPC / włókno-cement |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej / EPS / XPS / PU; |
Nowoczesne domy modułowe: trzęsienioodporne, prefabrykowane, stalowe domy i wiatroodporne willi na plaży
| ściana zewnętrzna: | Płyta elewacyjna z cementu włóknistego |
|---|---|
| ściana wewnętrzna: | Płyta gipsowo-kartonowa 12mm/płyta MGO 12mm |
| Dachówka: | gont colorbond/asfaltowy |
Standardy systemu lekkiej stalowej ramy Australia Prefabrykowany ogród Studio Domek na drzewie
| Use: | Office,House,Hotel,Villa,Shop |
|---|---|
| Size: | optional |
| Material: | Sandwich Panel,Steel,PVC/sandwich panel /Steel |
Prefabrykowana lekka stalowa rama Modułowy dom Lekkie stalowe domy Zestawy do zbudowania
| Rama ze stali: | Rama ścienna, więźba dachowa, system podłoża (jeśli występuje) |
|---|---|
| Panel ścienny wewnętrzny (obszar suchy): | Zintegrowany panel ścienny/płyta gipsowo-kartonowa |
| Linia narożnika: | 50mm stożek PVC/gips stożek |
Standardowe ramy ze stali lekkiej EU/AU Dom mobilny Prefab Modern Mobile Homes
| Rama ścienna: | AZ150 G550 stal lekka 0,75mm |
|---|---|
| Podstawowa izolacja: | Wełna szklana R2.5 |
| Wykończenie ścian wewnętrznych: | Zintegrowany panel ścienny |
Lekki stalowy prefabrykowany mały dom z metalową ścianą i przyczepą z płyty warstwowej PU
| Structure: | AS1397 G550 Z275 0.95mm Steel floor Joist |
|---|---|
| Chassis: | Dedicated custom chassis |
| Roof: | 6mm CFC Sheet |
Zastosowane na zamówienie w Europie luksusowe domy prefabrykowane ze stali, zbudowane według standardów australijskich
| Drzwi: | stop aluminium |
|---|---|
| Struktura ze stali lekkiej: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm kratownica dachowa |
| Instalacja: | Łatwy |
AS/NZS/US Standardowy modułowy zestaw domowy z lekkiej stali z prefabrykatów na kółkach
| Obszar: | 27.58 mkw. |
|---|---|
| adres projektu: | Nas |
| Ściana zewnętrzna: | płyta warstwowa PU z matelu |
40 Ft Mały Dom Na Kołach Głęboko Błękitny Mały Dom Firma Prefab Ruchomy Dom
| Używane do:: | Hotel/dom ogrodowy |
|---|---|
| okładziny ścian zewnętrznych: | metalowy panel warstwowy PU |
| okładzina ścian wewnętrznych: | Zintegrowany panel ścienny |

