Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ prefab steel houses ] mecz 1116 produkty.
2-piętrowy dom wielofamilijny
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC o grubości 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |
Duży dom naturalny dom z drewna z komfortowym tarasem sypialnia luksusowa willa
| Ściana: | stali |
|---|---|
| Kolor: | Opcjonalnie |
| Instalacja: | Łatwo. |
ICC EN-1090 Ściana z lekkiej stali do budowy budownictwa domów rodzinnych domów prefabrykowanych
| Podłoga: | drewniany |
|---|---|
| dach: | płaski |
| Materiał: | stali |
lat dach Nowoczesne oświetlone stalowe ramy dla budynków budowlane domy modularne domy fabryczne
| Podłoga: | drewniany |
|---|---|
| Kolor: | Opcjonalnie |
| Struktura: | Prefabrykowany |
AS US Standard G550 Light Gauge Steel Frame Prefab Mobile House Granny Flat ADU Przenośny dom
| Struktura: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm Struktura ściany |
|---|---|
| Zewn. Okładzina ścienna: | Normalna bariera pary |
| Linia narożna: | Stożka 50 mm PVC/gips |
2 piętrowe domy prefabrykowane z drewna, białe domy modularne
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75mm/0,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
NS/US Standardowy prefabrykowany dom ze stali, oświetlony ośrodek ze stali, ruchome mieszkanie, dom niestandardowy z nowym projektem
| Struktura: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm Struktura ściany |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Okładzina WPC, normalna paroizolacja, wełna szklana R2.5 |
| Wewnętrzny panel ścienny (obszar suchy): | Zintegrowany panel ścienny/płyta gipsowa |
Certyfikat CE Prefabrykowany stalowy dom, lekka konstrukcja stalowa willa
| Ramka mterialna: | Lekka stal |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Dom Prefabrykowany, willa o wysokiej izolacji z przesuwanymi oknami PCV
| Ramka mterialna: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Prefabrykowana jednostka hotelowa Lekka stalowa konstrukcja domu Konstrukcja małego budynku Przenośny zestaw domów
| Structure: | AS1397 G550 Z275 0.75/0.95mm roof truss |
|---|---|
| Exterior wall reinforcing layer: | 15mm OSB Board |
| Ceiling: | 22mm Batten |

