Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ prefab steel houses ] mecz 1116 produkty.
Szybkie budowy prefabrykowane domy stalowe z kuchnią / strukturalne systemy stalowe
| Ramka mterialna: | Rama stalowa o grubości 0,75 mm |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Luxury Prefab House Villa Prefab Steel House Oszczędność kosztów Zestawy domowe z panelami
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC o grubości 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |
Europejski Standard Prefabrykowany Dom Stalowy Drewniany Domek Chalet Loft Piętrowa Lekka Stalowa Rama
| Główna struktura: | Lekka stal |
|---|---|
| Okładzina ścienna: | WPC, okładzina drewniana |
| Plan piętra: | jedna sypialnia, kuchnia, salon, łazienka |
Dwukondygnacyjny, prefabrykowany dom modułowy z lekkiej ramy stalowej UE z dużymi oknami - Willa Assisi
| Nazwa: | Villa Assisi |
|---|---|
| Kolor: | Kolor jasnej stali |
| Aplikacja: | Architektura mieszkaniowa |
AS/NZS Standardowy Bungalow Prefab Tiny Homes Nowoczesny Prefab Dome Chalet Football House
| Użycie: | Hotel |
|---|---|
| Kolor: | Można je dostosować |
| Drzwi: | Stalowe drzwi |
Mały domek prefabrykowany z lekkiej stali na kółkach
| Szczegóły pakowania: | Goły pakiet / 40HQ |
|---|---|
| Czas dostawy: | 30-40 dni |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T |
AS/NZS Standard Prefab Light Steel Prefab Tiny House Featuring Metal PU Sandwich Panel Wall And Trailer Wykorzystujący:
| Podłoga w strefie suchej: | Podłoga MDF o grubości 9 mm |
|---|---|
| Piętro: | podłogi laminowane |
| Okna: | Drzwi aluminiowe z podwójnymi szybami |
Dom z przyczepą prefabrykowaną Mały dom na kółkach Gorąco sprzedawany dom mobilny
| Struktura: | lekka stalowa rama |
|---|---|
| Ściana: | Płyta WPC |
| Podłoga: | podłogi laminowane |
Dom z przyczepą Prefab Tiny Dom na kółkach Hot Selling Mobil Home
| Struktura: | lekka stalowa rama |
|---|---|
| Ściana: | Płyta WPC |
| Podłoga: | podłogi laminowane |
Tanie domek z panelami słonecznymi 2 sypialnie 2 łazienki dom mobilny na sprzedaż
| Struktura: | lekka stalowa rama |
|---|---|
| Ściana: | Płyta WPC |
| Podłoga: | podłogi laminowane |

