Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ prefab home kits ] mecz 563 produkty.
Profesjonalny projekt prefabrykowany bungalow domy paneli małe nowoczesne stalowe zestawy domowe
| Lekka stalowa rama: | S550 AZ150 0,75 MM STAL |
|---|---|
| ŚCIANA ZEWN: | 10 MM CFC ARKUSZ + 8 MM CFC WEWNĄTRZ |
| IZOLACJA ŚCIAN I DACHÓW: | Szklana wełna |
NS / AS Luksusowe nowoczesne domy prefabrykowane
| Materiał okładziny: | Arkusze w kolorze stali / panele warstwowe |
|---|---|
| Struktura: | lekka stalowa rama |
| Kolor ścian zewnętrznych: | Opcje |
Standard europejski Luksusowy nowy dom prefabrykowany Bungalow, zestawy domów prefabrykowanych z izolacją cieplną / dom ze stali lekkiej
| Frame mterial: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm steel frame with AZ150 zinc coating |
|---|---|
| Roofing: | asphalit shingle |
| exterior wall: | pvc board / wpc board |
Prefabrykowane Kontenery Dom Luksusowa Budowa Lekka Stalowa Willa Spersonalizowane Nowoczesne Zestawy Domów Panelowych
| Drzwi zewnętrzne: | Ałun. ramka podwójne szklane drzwi |
|---|---|
| Dach dachowy: | Batten 35 mm |
| Domy prefabrykowane: | Luksusowa willa z 5 sypialniami |
Nowoczesny projekt Prefabrykowany zestaw domowy modułowy Mały dom na kółkach z trzema sypialniami
| Struktura: | lekka stalowa rama |
|---|---|
| okładziny ścian zewnętrznych: | metalowy panel warstwowy PU |
| okładzina ścian wewnętrznych: | Zintegrowany panel ścienny |
Standardowy zestaw domów prefabrykowanych modularnych UE/UA/USA Mały dom na kółkach z trzema sypialniami
| Drzwi zewnętrzne: | Drzwi aluminiowe z podwójnymi szybami |
|---|---|
| Produkt: | Mały dom |
| Podłoga w strefie suchej: | Podłoga MDF o grubości 9 mm |
ISO 9001 Nowoczesna europejska willa luksusowa ze stalową ramą, modułowe zestawy domów
| Bedroom: | 2 Bedroom |
|---|---|
| Use: | Hotel,Villa, House, Office |
| Design Style: | Modern |
Standardowy zestaw domów prefabrykowanych modularnych UE/UA/USA Mały dom na kółkach z trzema sypialniami
| Drzwi zewnętrzne: | Drzwi aluminiowe z podwójnymi szybami |
|---|---|
| Produkt: | Mały dom |
| Podłoga w strefie suchej: | Podłoga MDF o grubości 9 mm |
Domy jednorodzinne Stalowa deska czołowa Luksusowy prefabrykowany dom Willa Zestawy domów modułowych
| Rodzaj: | Domy jednorodzinne |
|---|---|
| sypialnia: | 4 sypialnie |
| jęczmień: | Nowoczesne |
AS / NZS Standardowa stalowa rama Prefabrykowane domy bungalowów, dom z prefabrykatów
| Frame mterial: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm steel frame with AZ150 zinc coating |
|---|---|
| External wall: | 100 or 50mm ALC panel/WPC board/fibre cement |
| Insulation: | glass wool/EPS/XPS/PU sandwich panel |

