Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ prefab home kits ] mecz 563 produkty.
Ceny fabryczne Kontenerowy Dom Panelowy System Modułowy Willa Prefabrykowana Stalowe Zestawy Domowe
| Dachowe kratownicy: | AZ150 G550 Lekka stal 0,75 mm |
|---|---|
| Podstawowa izolacja: | Szklana wełna R2.5 |
| Linia narożna: | Stożka 50 mm PVC/gips |
Modułowa Prefabrykowana Luksusowa Willa Dom Lekka Stalowa Konstrukcja, Prefabrykowane Zestawy Domów Panelowych
| Szczegóły pakowania: | Goły pakiet / 40HQ |
|---|---|
| Czas dostawy: | 30-40 dni |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T |
/ As / Us Prefab Tiny Home Kits na przyczepie gotowe do wysyłki z kąpielą
| Struktura: | lekka stalowa rama |
|---|---|
| okładziny ścian zewnętrznych: | metalowy panel warstwowy PU |
| okładzina ścian wewnętrznych: | Zintegrowany panel ścienny |
Lekka rama stalowa Prefabrykowane domy mobilne Nowoczesne zestawy domów z prefabrykatów
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75mm/0,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Okładzina Colorbond/panel ALC 100 lub 50mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Lekka stalowa rama Szybki montaż Zestawy prefabrykowanych domów odpornych na trzęsienia ziemi
| materiał ramowy: | Rama stalowa 0,75mm/0,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Okładzina Colorbond/panel ALC 100 lub 50mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
AS/NZS/US Standardowy modułowy zestaw domowy z lekkiej stali z prefabrykatów na kółkach
| Szczegóły pakowania: | Goły pakiet / 40HQ |
|---|---|
| Czas dostawy: | 30-40 dni |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Zestawy prefabrykowanych domów ze stalowej ramy / Wodoodporny zestaw do domu do warsztatu
| Materiał ramy: | Lekka stal |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Chiny Prefab Steel FramePanelized Home Kits 40Ft Sandwich Panel wodoodporne luksusowe wille
| Sypialnia: | 8 sypialni |
|---|---|
| Powierzchnia:: | 564,27 mkw |
| Aplikacja: | Dom ze stali, do użytku rodzinnego |
Chiny Prefab Steel FramePanelized Home Kits 40Ft Sandwich Panel wodoodporne luksusowe wille
| Sypialnia: | 6 sypialni |
|---|---|
| Powierzchnia:: | 328,17 mkw |
| Aplikacja: | Dom ze stali, do użytku rodzinnego |
Prefabrykowana willa i modułowe zestawy domów ze stalowej ramy dla Urugwaju | Trwałe i konfigurowalne
| Szczegóły pakowania: | Goły pakiet / 40HQ |
|---|---|
| Czas dostawy: | 30-40 dni |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T |

