Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ prefab home kits ] mecz 563 produkty.
Lekkie stalowe domy kontenerowe / prefabrykowane zestawy domowe do życia
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
|---|---|
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75mm/0,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Australia Domy prefabrykowane Modularna konstrukcja stalowa Willa Nowoczesny niedrogi dom prefabrykowany
| Użycie: | Willa |
|---|---|
| Materiał: | stali |
| Nazwa produktu: | Prefabrykowana willa, prefabrykowany dom ze stali |
Oszczędność energii Przystępna cena Prefab Modularne Home Kit Stalowa struktura Villa Prefabrykowane wille
| Materiał: | Lekka stal |
|---|---|
| Drzwi: | Stalowe drzwi antywłamaniowe |
| Okno: | Okno z aluminium |
AS/US Lekka stalowa konstrukcja prefabrykowana willa dom rama modułowe zestawy dla 4 sypialni
| Aplikacja: | panelowe zestawy domowe |
|---|---|
| Sypialnia: | 4 sypialnie |
| Posadzka: | drewniane lub bambusowe podłogi |
Zestaw modułowy ramy prefabrykowanej willi z lekkiej stali, nowoczesny i dostosowany do potrzeb, dla 3 sypialni
| Aplikacja: | panelowe zestawy domowe |
|---|---|
| Sypialnia: | 6 sypialni |
| Powierzchnia:: | 328,17 mkw |
Prefabrykowane domy z ramki stalowej, zestawy do domów prefabrykowanych
| Materiał ramy: | 0,75 m/0m.95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
"Modułowy, lekki, stalowy ramy prefabrykowane dom - Travel Hotel & Camping Kabiny Kit dla życia na świeżym powietrzu
| Użycie: | Hotel |
|---|---|
| Materiał: | Materiał ramy |
| Okno: | Szkło |
Certyfikowany przez AS/NZS/USA modułowy, prefabrykowany zestaw do domu z lekkiej stali - budynek z ramą przestrzenną dla domów z zestawem
| Struktura: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95mm konstrukcja ściany |
|---|---|
| dach: | Płyta OSB 15mm |
| Deska powięzi: | Stalowa deska rozdzielcza |
Tanich kosztujące prefabrykowane budynki komercyjne / Zestawy domów panelowych z prefabrykowanych paneli metalowych oszczędzających energię
| Materiał ramy: | 0,75 m/0m.95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Zestawy domów prefabrykowanych w stylu australijskim, nowoczesny dom z prefabrykatów z okładziną WPC
| Frame material: | 0.75mm/0.95mm/1.15mm steel frame with AZ150 zinc coating |
|---|---|
| External wall: | WPC board/fibre cement |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |

