Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ prefab home kits ] mecz 563 produkty.
Nowoczesne zestawy domów prefabrykowanych z panelami Domy modułowe AS/US Standard Light Steel Frame House Villa
| Sposób montażu: | Prefabrykowane moduły skręcane ze sobą |
|---|---|
| Dach: | Płyta warstwowa EPS + izolacja z wełny szklanej |
| Powierzchnia: | 120-300 metrów kwadratowych |
Łatwy ramy ze stali prefabrykowane Villa Dom luksusowy i wykwintne widoki na miasto Prefabrykowane domowe zestawy
| Rama ścienna: | AAZ150 G550 stal lekka 0,9 mm |
|---|---|
| Listwa przypodłogowa pod parterem (jeśli występuje): | Arkusz CFC 15 mm |
| Podstawowa izolacja: | Wełna szklana R2.5 |
Zdobądź dom z prefabrykowanym budynkiem ze ścianą WPC
| Ściana zewnętrzna: | płyta pcv / płyta wpc / calding z cementu włóknistego |
|---|---|
| Ściana wewnętrzna: | Płyta gipsowo-kartonowa 12mm / płyta MGO 12mm |
| Sufit: | płyta gipsowo-kartonowa / płyta MGO |
Prefabrykowane domy ze stali Prefabrykowane zestawy domowe modułowe AS/NZS Łącznik ze stali lekkiej
| Okno: | Okno przesuwne PCV |
|---|---|
| Drzwi: | Drzwi stalowe, drzwi ze stopu aluminium |
| Struktura: | Rama ze stali ocynkowanej |
Wysokiej jakości ultranowoczesne domy prefabrykowane w zestawach do budowy domów z lekkiej stalowej ramy
| Struktura: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95mm więźba dachowa |
|---|---|
| Dachówka: | Dachówka Dachówka Asfaltowa |
| Listwa ścienna zewnętrzna: | Listwa 22 mm |
Zestaw domów prefabrykowanych ramy z lekką stalową ramą dom modularny na wakacje i kemping
| Szczegóły pakowania: | Goły pakiet / 40HQ |
|---|---|
| Czas dostawy: | 30-40 dni |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Zestawy domów z lekkiej stali typu US/AS, luksusowa willa, dom jednorodzinny
| Główny materiał: | Lekka konstrukcja stalowa |
|---|---|
| Kolor: | Opcja |
| Materiał ścienny: | Panel ALC/okładzina z cementu włóknistego + płyta MGO/płyta gipsowo-kartonowa |
Zestaw domowy modularny z prefabrykowaną willi cieplną z lekką stalową ramą ICC EN-1090
| Struktura: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95mm więźba dachowa |
|---|---|
| dach: | Listwa 35 mm |
| ściana zewnętrzna: | Siding James Hardie o grubości 8 mm |
Prefabrykowany dom z ramą z lekkiego stalowego ramy
| Szczegóły pakowania: | Goły pakiet / 40HQ |
|---|---|
| Czas dostawy: | 30-40 dni |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T |
SAA Zestawy prefabrykowanych domów ze stali odpornej na trzęsienia ziemi z garażem, ETC Yellow Pre House
| Zadaszenie: | Gont asfaltowy |
|---|---|
| Sufit: | Płyta MGO 12mm |
| ściana zewnętrzna: | okładzina pcv (inny kolor) |

