Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ prefab a frame house light steel ] mecz 1080 produkty.
Szybko-Budowane Wille Prefabrykowane: Zaprojektowane ze Stali Bluescope zgodnie z Australijskimi Standardami
| Ramka mterialna: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
AS/NZS/USA Willa prefabrykowana z lekkiego stalowego domu odporna na trzęsienia ziemi z naturalnym oświetleniem
| Materiał ramy: | Lekka stal |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Lekka konstrukcja stalowa prefabrykowana podwójna prefabrykowana konstrukcja domu Zestawy domów modułowych
| Lekka stalowa konstrukcja: | AS1397 G550 Z275 0,95 mm Stalowa belka podłogowa |
|---|---|
| Paroizolacja dachu: | Normalna paroizolacja |
| Warstwa wzmacniająca ściany zewnętrzne: | Płyta OSB 15mm |
Przystępne do sprzedaży domki na kółkach, prefabrykowane i gotowe do wysyłki za mniej niż 15 tysięcy dolarów
| Nadaje się do:: | Podróże rodzinne lub dla par |
|---|---|
| Cechy:: | Mały domek na kółkach |
| Ludzie:: | Nie wymaga instalacji |
AS/US Lekkie ramy stalowe domy prefabrykowane Luksusowe nowoczesne domy prefabrykowane Willa domy jednorodzinne
| Rodzaj: | Domy jednorodzinne |
|---|---|
| Struktura: | lekka stalowa rama |
| Kolor ścian zewnętrznych: | Opcje |
Stalowe konstrukcje modułowe domy, standard australijski, zestawy domów, konfigurowalne rozwiązania prefabrykowane
| Samochód: | 2 garaż |
|---|---|
| łóżko: | 3 sypialnie |
| Panel sufitowy: | Zintegrowany panel ścienny/płyta gipsowo-kartonowa |
Ośrodki mieszkalne ze stali lekkiego rozmiaru: nowoczesne rozwiązania prefabrykowane z długą żywotnością
| Materiał ramy: | Lekka stal |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
NS/AS Prefabrykowany dom stalowy Willa z zestawami domów z lekkiej stali
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 m/0 m, 95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
| Materiał sufitu: | Płyta MGO/ płyta gipsowo-kartonowa+inne |
Lekkie, stalowe domy prefabrykowane.
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Materiał sufitu: | MGOboard/ Płyta gipsowo-kartonowa+inne |
| Izolacja: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |
Prefabrykowany mobilny domek kabinowy / stalowa rama Prefabrykowane domy modułowe do domu straży
| Materiał ramy: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm panel ALC/płyta WPC/włókno-cement |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej / EPS / XPS / PU; |

