Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ prefab a frame house light steel ] mecz 1080 produkty.
AS4600 Nowoczesne prefabrykowane domy modułowe dla małych domów gotowe do wysyłki
| Marka: | DEEPBLUE INTELIGENTNY DOM |
|---|---|
| Nazwa: | Queensland |
| Wielkość: | 2,35 * 8 m |
AS / US STANDARD Przystępna cena Prefab Tiny House On Wheels Z sypialnią i łazienką
| Wielkość: | 2,35 * 8 m |
|---|---|
| włączać: | 1 sypialnia 1Baht 1Kitchen 1 Living |
| Nazwa: | Queensland |
40 Ft Mały Dom Na Kołach Głęboko Błękitny Mały Dom Firma Prefab Ruchomy Dom
| Używane do:: | Hotel/dom ogrodowy |
|---|---|
| okładziny ścian zewnętrznych: | metalowy panel warstwowy PU |
| okładzina ścian wewnętrznych: | Zintegrowany panel ścienny |
Rozszerzalny mobilny domek na kółkach prefabrykowany kabina 2 sypialnie gotowy kontener
| Używane do:: | Hotel/dom ogrodowy |
|---|---|
| okładziny ścian zewnętrznych: | metalowy panel warstwowy PU |
| okładzina ścian wewnętrznych: | Zintegrowany panel ścienny |
Szybki modułowy dom prefabrykowany Luksusowe domy prefabrykowane z paneli kanapkowych
| Rodzaj: | Domy jednorodzinne |
|---|---|
| sypialnia: | 4 sypialnie |
| Standard: | Jak/nas |
Dom z przyczepą prefabrykowaną 2350*8000mm Stalowy ramy mobilny Mały Dom na kółkach
| Marka: | DEEPBLUE INTELIGENTNY DOM |
|---|---|
| nazwisko: | 2501T Queensland |
| Wielkość: | 2350*8000mm |
Dom z konstrukcji ze stali lekkiej Willa / prefab Villa Pre Built Modular Home For Office
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Płyta ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Lekkie ramy stalowe Prefab Modularne domy nadwodne Bungalow Holiday Resort Hotel Villa
| Materiał ramy: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Prefabrykowany bungalow odporny na huragan, nadwodny domek prefabrykowany drewniany dom
| Materiał ramy: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm / płyta WPC / włókno-cement |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej / EPS / XPS / PU; |
Odporny na huragany prefabrykowany bungalow dom jednorodzinny, stalowa konstrukcja luksusowa willa
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75mm/0,95mm/1,15mm z powłoką cynkową Z150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |

