Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ prefab a frame house light steel ] mecz 1080 produkty.
Tanich kosztujące prefabrykowane budynki komercyjne / Zestawy domów panelowych z prefabrykowanych paneli metalowych oszczędzających energię
| Materiał ramy: | 0,75 m/0m.95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Dom Prefabrykowany, willa o wysokiej izolacji z przesuwanymi oknami PCV
| Ramka mterialna: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Lekki stalowy system ramowy Odporne na wilgoć nowoczesne prefabrykowane domy mobilne
| Materiał ramy: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Okładzina Colorbond/panel ALC 100 lub 50mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Wyspy Kuków Domy prefabrykowane Bungalow Oświetlenie Ośrodek stalowy o lekkim rozmiarze
| Drzwi: | Metalowe drzwi bezpieczeństwa/drzwi ślizgowe PVC |
|---|---|
| Zadaszenie: | EPS Sandwich Panel/stal dachowe/asfalt |
| Materiał ramy: | Lekka stal |
Panel ALC Poddawany recyklingowi Zielone domy prefabrykowane Dostosowywalne domy prefabrykowane ze stali o lekkim rozmiarze
| używać: | Willa, dom, biuro |
|---|---|
| Rozmiar: | dostosowane, jako wymagania klienta |
| Tworzywo: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
Koszt gotowej stalowej ramy Prefabrykowany mały dom na kółkach z przyczepą
| Dach: | Warstwa wzmacniająca dach na dach |
|---|---|
| Posadzka: | 9 mm laminowane podłogi |
| Rozmiar: | 2,35*7,4 m |
Nowoczesny design dom prefabrykowany modularny kontener luksusowy mały dom na kółkach
| Marka: | DEEPBLUE INTELIGENTNY DOM |
|---|---|
| nazwisko: | Queensland 2426T |
| Wielkość: | 2,35 * 8 m |
Rozszerzalny mobilny domek na kółkach prefabrykowany kabina 2 sypialnie gotowy kontener
| Używane do:: | Hotel/dom ogrodowy |
|---|---|
| okładziny ścian zewnętrznych: | metalowy panel warstwowy PU |
| okładzina ścian wewnętrznych: | Zintegrowany panel ścienny |
AS/US Standardowy dom prefabrykowany dom modularny dom prefabrykowany mieszkanie
| Typ: | Domy jednorodzinne |
|---|---|
| Instalacja wodociągowa: | Rury zaopatrzenia w wodę, rurki |
| Izolacja: | Wysoka wydajność izolacji termicznej |
Zestawy prefabrykowanych domów ze stalowej ramy / Wodoodporny zestaw do domu do warsztatu
| Materiał ramy: | Lekka stal |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |

