Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ prefab a frame house light steel ] mecz 1080 produkty.
Mały domek z 2 sypialniami i patio Prefabrykowany dom mobilny Małe domki gotowe do wysyłki
| Struktura: | lekka stalowa rama |
|---|---|
| Ściana: | Płyta WPC |
| Podłoga: | podłogi laminowane |
Nowoczesne przyczepy z przyczepami Małe domki Dom mobilny gotowy do wysyłki z kółkami
| Zewnętrzny materiał ściany:: | Aluminium-Magnesium-Mangańska płyta |
|---|---|
| Marka: | DEEPBLUE INTELIGENTNY DOM |
| Wielkość: | 2,35 * 8 m |
Australia Standardowy Tanie Małe Małe Domek Gotowy do Wysyłki Prefabrykowany Przyczepa mobilna Dom
| Zewnętrzny materiał ściany:: | Aluminium-Magnesium-Mangańska płyta |
|---|---|
| Marka: | DEEPBLUE INTELIGENTNY DOM |
| Wielkość: | 2,35 * 8 m |
AU Standard Tiny House On Wheels Pre Made Mobilny Dom dla Airbnb Factory Direct
| Główna struktura: | G550GD AZ150 stal lekka 0,75mm |
|---|---|
| Żyjący: | 1 |
| Wanna: | Toaleta, prysznic, zestaw toaletkowy |
Australia Standardowy Dom Mobilny Prefabrykowany Mały Dom Na Kołach Przyczepa do mieszkania
| Podłoga w strefie suchej: | Podłoga MDF o grubości 9 mm |
|---|---|
| Wielkość: | 2,35 * 8 m |
| Powierzchnia: | 18,8 mkw |
4 sypialnie Budowa konstrukcji stalowej Ramy Budowiec Dom prefabrykowany Luksusowa Willa Zestawy domów stalowych
| Panel ścienny wewnętrzny (obszar suchy): | Zintegrowany panel ścienny/płyta gipsowo-kartonowa |
|---|---|
| Pod parterem (jeśli występuje): | Arkusz CFC 15 mm |
| Panel sufitowy: | Zintegrowany panel ścienny/płyta gipsowo-kartonowa |
Modularny, lekki, stalowy ramy, prefabrykowany bungalow, tani, prefabrykowany trzęsienie ziemi.
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75mm/0,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Świetlny ramy stalowe prefabrykowane bungalow
| Ramka mterialna: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Wysokiej jakości mini hotel dom prefabrykowany bungalow z lekką ramą stalową AS / NS Design
| Zadaszenie: | Płyta warstwowa EPS/pokrycie stalowe/asfalt |
|---|---|
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
| Ściana zewnętrzna: | Płyta warstwowa EPS/pokrycie stalowe/asfalt |
Stalowa rama Eps Sandwich Tile Duplex Prefab Home Kits Ultra nowoczesne domy prefabrykowane
| Użycie: | Willa, dom |
|---|---|
| Materiał: | Stal, płyta warstwowa, różne do wyboru |
| Kolor: | Wykonane przez klienta |

