Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ contemporary prefab homes ] mecz 294 produkty.
Białej ocieplonej prefabrykowanej willi willi Domy z konstrukcją ramy domu ICC EN-1090
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75mm/0,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Energooszczędna prefabrykowana willa o konstrukcji stalowej, nowoczesna willa z prefabrykatów dla rodziny
| Materiał ramy: | Lekka stal |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Łatwy ramy stalowe szybki montaż odporny na wiatr prefabrykowany luksusowy villa zestaw
| Materiał: | Lekka stal |
|---|---|
| Użycie: | Willa, dom |
| Drzwi: | Stalowe drzwi antywłamaniowe |
Szybko-Budowane Wille Prefabrykowane: Zaprojektowane ze Stali Bluescope zgodnie z Australijskimi Standardami
| Ramka mterialna: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Australijskie standardowe prefabrykowane domy stalowe z certyfikowanymi oknami i drzwiami bezpieczeństwa
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC o grubości 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |
Wysokiej jakości prefabrykowana willa z lekką stalową konstrukcją, pięciopiętrowe domy z AS/US
| Materiał ramy: | Lekka stalowa rama 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Płyta ALC, płyta z cementu włóknistego, płyta Hebel, płyta warstwowa z cementu EPS |
| Izolacja: | Wełna szklana/wełna mineralna/EPS/XPS/pianka PU |
Nowoczesny prefabrykowany lekki stalowy dom z ramą, willa, apartament, dach, panel warstwowy EPS do zamieszkania
| Ramka mterialna: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Prefabrykowany dom z lekkiej konstrukcji stalowej, parterowy z oknami z stopu aluminium / PCV
| Drzwi: | stalowe drzwi bezpieczeństwa/WPC lub drewniane drzwi |
|---|---|
| Okno: | Stop aluminium/PVC |
| Materiał podłogi/fundamentu: | podłoga laminowana/drewniana/dywan PCV |
Premium Prefab Villa House Kits: Nowoczesne projekty ze lekką stalową gabarytą
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/włókno-cement |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Zamówiony dom ze stali prefabrykowany Modularny dom jednorodzinny z standardem USA
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/włókno-cement |
|---|---|
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
| Materiał sufitu: | Płyta MGO/ płyta gipsowo-kartonowa+inne |

