Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ contemporary prefab homes ] mecz 293 produkty.
Dom prefabrykowany Container Dom publiczny Model Toaleta PU Panel z kanapką
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75mm/0,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Materiał sufitu: | Płyta MGO/ Płyta gipsowo-kartonowa+inne |
Australia Standard Design Prefab Garden Studio Domy dla małych domów Zestawy Dwie piętra Z lekkiej stali Prefab Modern H
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75mm/0,95mm/1,15mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Zastosowane na zamówienie w Europie luksusowe domy prefabrykowane ze stali, zbudowane według standardów australijskich
| Drzwi: | stop aluminium |
|---|---|
| Struktura ze stali lekkiej: | AS1397 G550 Z275 0,75/0,95 mm kratownica dachowa |
| Instalacja: | Łatwy |
Prefabrykowany modułowy dom drewniany, projekt domu w kształcie litery A, zestawy do wynajmu Airbnb
| Szczegóły pakowania: | Goły pakiet / 40HQ |
|---|---|
| Czas dostawy: | 30-40 dni |
| Zasady płatności: | L/C, D/A, D/P, T/T |
Energooszczędne prefabrykowane domy modułowe, modułowe plany domów z izolacją cieplną
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC 100 lub 50 mm / płyta WPC / włókno-cement |
|---|---|
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej / EPS / XPS / PU; |
| Materiał ramy: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynkową AZ150 |
Łatwy ramy stalowe prefabrykowane Willa Dom szybki dom jednorodzinny Dom mieszkalny
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC o grubości 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |
Wysokiej izolacji Eco Log Cabin Modular Homes, Green Prefab Modular Log Homes ADU
| Materiał ramy: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
|---|---|
| Materiał sufitowy: | Płyta MGOBOARD/ GYPSUM+inne |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Wielofunkcyjne, stalowe ramy, prefabrykowane, modułowe domy dla mobilnych toalet / biur
| Materiał ramy: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Dom z konstrukcji ze stali lekkiej Willa / prefab Villa Pre Built Modular Home For Office
| Materiał ramy: | Rama stalowa 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm z powłoką cynkową AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Płyta ALC 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | płyta warstwowa z wełny szklanej/EPS/XPS/PU |
Świetlny ramy stalowe białe stalowe konstrukcyjne luksusowe nowoczesne prefabrykowane willi modułowe domowe zestawy
| wyściółka wewnętrzna: | płyta z cementu włóknistego |
|---|---|
| Izolacja: | wysokowydajna wełna szklana |
| Posadzka: | podłogi drewniane lub bambusowe |

