Wszystkie produkty
-
Prefabrykowany dom ze stali
-
Willa z prefabrykatów?
-
Zestawy domów prefabrykowanych
-
Przenośne schronienie awaryjne
-
Prefabrykowane studio ogrodowe
-
Prefabrykowany Mały Dom
-
Dom prefabrykowany
-
Prefabrykowane domy mobilne
-
Prefabrykowane domy modułowe
-
Prefabrykowane domy bungalowów
-
Dom Bungalowy na plaży
-
Bungalow nad wodą
-
Lekkie domy z ramą stalową
-
Australijskie mieszkanie babci
-
Metalowe wiaty samochodowe
-
Prefabrykowane budynki mieszkalne
-
Mobilny Szpital Polowy
-
KABINA
-
Shawn EaganPraca z Davidem sprawiała mi przyjemność. Był pracowity i łatwo się z nim dogadywało. Zawsze miał świetne nastawienie i wydawał się biegły w tym, co robił. -
Denise NewmanDavid jest wspaniałą osobą do współpracy, zawsze bardzo reaguje na naszą prośbę i jest szybki w dostawie. Polecamy go w każdej chwili. -
Sean AghiliDavid jest wybitnym właścicielem, który jest bardzo odpowiedzialny, kompetentny i szybko reaguje na klientów. -
Michael CairnsGorąco polecam Davida z Deep Blue Smarthouse osobom poszukującym rozwiązań w zakresie obudowy stalowej, które można wysłać w dowolne miejsce na świecie. -
GaryPraca zespołowa Deepblue jest bardzo poważna i odpowiedzialna, ufam im. -
PionCo za wspaniały zespół, cieszę się, że jestem partnerem, a także jestem szczęśliwy, że mogę zostać przyjaciółmi w życiu. -
znakJestem bardzo zadowolona ze współpracy z deepblue, będę kontynuować współpracę w przyszłości.
słowa kluczowe [ contemporary prefab homes ] mecz 294 produkty.
Prefabrykowane domy bungalowów o długiej żywotności, niedrogie prefabrykowane domy ze stali lekkiej do zamieszkania
| Ramka mterialna: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Domy z bali drewnianych / Nzs, lekkie stalowe konstrukcje dachowe, prefabrykowane domy typu bungalow, zestawy domów panelowych
| Używać: | Dom |
|---|---|
| Tworzywo: | Stal, płyta warstwowa |
| Kolor: | Dostosowane |
Wysokiej izolacji akustycznej prefabrykowany bungalow o lekkim rozmiarze
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC/płyty WPC/cement włóknisty |
|---|---|
| Izolacja: | Szklany panel sendwichowy |
| Materiał sufitu: | MGOboard/ Płyta gipsowo-kartonowa+inne |
Najlepsze zestawy prefabrykowanych luksusowych domów: wytrzymałe i stylowe z lekką stalą
| Główna struktura: | Lekka stal |
|---|---|
| Materiał ściany: | Panel ALC/okładzina z cementu włóknistego + płyta MGO/płyta gipsowo-kartonowa |
| Materiał sufitu: | Płyta MGO/płyta gipsowo-kartonowa |
Wyspy Kuków Domy prefabrykowane Bungalow Oświetlenie Ośrodek stalowy o lekkim rozmiarze
| Drzwi: | Metalowe drzwi bezpieczeństwa/drzwi ślizgowe PVC |
|---|---|
| Zadaszenie: | EPS Sandwich Panel/stal dachowe/asfalt |
| Materiał ramy: | Lekka stal |
Małe domy prefabrykowane z stalowej ramy dla rodzin / dom składany
| Ramka mterialna: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
Europejski projekt budynków prefabrykowanych na zamówienie
| Materiał sufitu: | Płyty MGO/Płyty gipsowe+inne |
|---|---|
| Izolacja: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |
| Posadzka: | Płyta cementowo-włóknista o grubości 18 mm z paroizolacją i bambusową podłogą lub drewnianą podłogą, |
Drewniany dźwiękoszczelny udekoruj prefabrykowany dom Bungalow Resort Australia Standardowa luksusowa willa
| Ściana zewnętrzna: | 100 lub 50 mm ALC panel/WPC płyta/cement światłowodowy |
|---|---|
| Izolacja: | Szklany wełna/EPS/XPS/PU Sandwich Panel |
| Materiał ramy: | 0,75 mm/0,95 mm/1,15 mm stalowa rama z powłoką cynku AZ150 |
Dom prefabrykowany z lekkiej stali Australia Dziadka mieszkanie Szybka budowa Nowoczesne domy
| Typ: | Składany dom |
|---|---|
| Ściana zewnętrzna: | Panel ALC o grubości 100 lub 50 mm/płyta WPC/cement włóknisty |
| Izolacja: | Płyta warstwowa z waty szklanej/EPS/XPS/PU |
Profesjonalny projekt prefabrykowany bungalow domy paneli małe nowoczesne stalowe zestawy domowe
| Lekka stalowa rama: | S550 AZ150 0,75 MM STAL |
|---|---|
| ŚCIANA ZEWN: | 10 MM CFC ARKUSZ + 8 MM CFC WEWNĄTRZ |
| IZOLACJA ŚCIAN I DACHÓW: | Szklana wełna |

